Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Zbieractwo, kolekcjonerstwo i opinie innych (Read 3950 times)
yakusa
Ex Member
*



Gender: Male
Zbieractwo, kolekcjonerstwo i opinie innych
20. Aug 2012 at 22:00
Print Post  
Powiedzcie co na takie zbieractwo Wasi znajomi (nie komputerowi), dzieci, żony, dziewczyny???
  
Back to top
 
IP Logged
 
VooDooMan
Forum Moderator
*****
Offline


Retro Martyr

Posts: 3061
Location: Wielkopolska
Joined: 30. May 2012
Gender: Male
Dotyczy: Zbieractwo, kolekcjonerstwo i opinie innych
Reply #1 - 20. Aug 2012 at 22:08
Print Post  
Dziewczyna: "po co Ci znowu ta karta...?", "nie szkoda Ci kasy...?", "przecież to stary złom jest..." Znajomi: "fajne... ale co to jest?", "ooo ile tego masz, do czego to służy?", "Ty to nie masz na co kasy wydawać" itd Wink
  

"...ale najpierw zrozumcie mĂłj bĂłl"
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
IP Logged
 
VooDooMan
Forum Moderator
*****
Offline


Retro Martyr

Posts: 3061
Location: Wielkopolska
Joined: 30. May 2012
Gender: Male
Dotyczy: Zbieractwo, kolekcjonerstwo i opinie innych
Reply #2 - 20. Aug 2012 at 22:10
Print Post  
Dzieci jeszcze nie mam, ale jak już będą to mam nadziej że ich swoimi dziwactwami zaraże i za dwadzieścia pare lat będą ze mną dzielić moje pasje Smiley a wtedy to już ten sprzęt będzie naprawde stary ;P
  

"...ale najpierw zrozumcie mĂłj bĂłl"
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
IP Logged
 
Varus
Forum Administrator
******
Offline


3dfx Collector

Posts: 3779
Location: Opole
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Zbieractwo, kolekcjonerstwo i opinie innych
Reply #3 - 21. Aug 2012 at 01:53
Print Post  
Witam,
u mnie podobnie jak u reszty:

żona: "dużo jeszcze tego będzie ?", "po co Ci ten złom ?", "miejsca w szafie nie ma", "nie szkoda Ci pieniędzy ?";

znajomi: "pierwsze widzę żeby ktoś kolekcjonował karty", "rzadkie masz hobby", "podziwiam Cię", "i co Ty z tym zrobisz ?"

itp, itd

Pozdrawiam
  

The Administrator.
Back to top
WWW  
IP Logged
 
PentiumPro
Junior Member
**
Offline


3dfx is gone but never
forgotten/Retro collector

Posts: 103
Location: Z-ce/Dęblin
Joined: 30. Jul 2012
Gender: Male
Re: Zbieractwo, kolekcjonerstwo i opinie innych
Reply #4 - 21. Aug 2012 at 19:30
Print Post  
Rodzice: na co mi ten złom ? tylko pokoj zasyfisz, jak dziecko
koledzy(nie komputerowi za bardzo) : smiech
  

PC-1:Lenovo T420
PC-2:CPU:I5 2500K 3,4Ghz
MOBO:ASRock Z68 EXTREME4 GEN3
RAM:  G.SKILL 4 GB 1600MHz
HDD: SAMSUNG 1TB F3
PSU: XFX 650W PRO
AUDIO: SB AUDIGY SE
GPU HD 4870 1GB TOXIC
Back to top
 
IP Logged
 
yakusa
Ex Member
*



Gender: Male
Re: Zbieractwo, kolekcjonerstwo i opinie innych
Reply #5 - 21. Aug 2012 at 20:58
Print Post  
Ja we czwartek zbieram się z majdanem na strych bo w weekend zrobiłem porządek Wink
Ława. Śliczny Phillips 105MB pamiętający jeszcze Crysisa...
Kawa i jadę z koksem testować najnowsze zdobycze wyrwane kolegom w ostrych licytacjach Cheesy:D:D
  
Back to top
 
IP Logged
 
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3056
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Zbieractwo, kolekcjonerstwo i opinie innych
Reply #6 - 22. Aug 2012 at 13:15
Print Post  
U mnie nie było żadnych szczególnych komentarzy. Żonka tylko czasem z dezaprobatą patrzyła na nocne siedzenie i montowanie kolejnego "pająka" do zabaw z Quake 1/2 do rana (podobało jej się za to ciecie okien w obudowach i ich modyfikacje - mam do dziś odlana głowę T-800 z jednego projektu). Potem do mnie dołączył synek (teraz ma 6 lat) i zasiane mu zostało zamiłowanie do grzebania w kabelkach. Ma swoje części w pokoju i się nimi bawi udając składanie kolejnych komputerów. Kiedy dołączyła do nas druga pociecha stwierdziłem, ze już mnie trochę mniej kręci zbieractwo, coraz trudniej mi znaleźć miejsce i odpowiedni moment na zabawę sprzętem i wycofałem się z tego poświęcając czas na inne sprawy. Od czasu do czasu jeszcze coś tam sobie w naprawdę wolnej chwili w retrosprzęcie pobuszuję, ale raczej rzadko. W drodze trzeci bobas. Jest zabawa.  Wink
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
Wojak
YaBB Newbies
*
Offline



Posts: 29
Location: Olkusz
Joined: 01. Dec 2012
Gender: Male
Re: Zbieractwo, kolekcjonerstwo i opinie innych
Reply #7 - 03. Dec 2012 at 21:14
Print Post  
Ja jestem sam wiec nikt mi nie zawraca glowy glupim pytaniami o potrzebe zbierania " tych kart "  ale jakos sam sie tez tym nie chwale szczeze to troche by mi bylo nawet  glupio bo to takie wlasnie nie typowe ... ale co ja poradze na to ze zawsze wolalem hardware od software Smiley i grzebac w kompie po nocach a jak zobaczylem voodoo2 i rozmieszczone na niej elementy to sie zakochalem Smiley  nie zapominajac wszystkich aspektów wizualnych na monitorze ekran powitalny 3dfxa pieknie  rozmazane textury jasnieszy obraz....  nie wszyscy zdawali sobie sprawe jaki to przełom.... który od lat jest tylko udoskonalany a nic juz tak przekraczajacego granice grafiki 3D jak 3dfx chyba nie powstanie..... zostaniemy przy kolejnych DDR3 , 4, 5, 6,   Dx 11,12,13   i zwiekszonym taktowaniu rdzeni i pamieci  czyli nic nowego
  

VooDoo w ręce ludu ...
Back to top
 
IP Logged
 
Campaniero
Junior Member
**
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 116
Joined: 27. Apr 2013
Gender: Male
Re: Zbieractwo, kolekcjonerstwo i opinie innych
Reply #8 - 06. May 2013 at 14:19
Print Post  
Ja mam cały pokój przeznaczony na takie graty więc nikomu z domowników nie wchodzę w drogę. Tylko co jakiś czas żonka każe mi wyp.... z konsolami ktore się nagromadzą pod telewizorem jak chcę zagrać na większych calach  "ciagle się potykam o kable..."  Wink Starzy znajomi przeważnie wpadają w nastroje do wspomnień bo przecież kiedyś głównie z nimi grałem na tego typu konsolach/komputerach. Na software nie zawsze mam czas, ale w hardware lubię grzebać, duża satysfakcja jak przywróci się jakiegoś zabytka do życia. Czasami myślę sobie że to też jakaś misja by pokazać kiedyś potomnym ten sprzęt, bardzo dużo ciekawych okazów poszło do recyklingu i cały czas mielą je na złoto,miedź. A nowa elektronika to psujace sie jednorazówki, chyba nigdy nie będzie "kultowa".
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top