Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Wasze ulubione gry! (Read 5307 times)
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3056
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Wasze ulubione gry!
02. Sep 2012 at 16:29
Print Post  
Wiadomo, ze PC to nie tylko praca ale też i rozrywka. 3dfx pojawił się by uprzyjemni nam życie więc w tym temacie podzielcie się swoimi ulubionymi pozycjami.

Moje:
Doom3 + dodatek RoE
HL1 + HL2 + Ep1&2
Blood
Shadow Warrior
Quake 1
Moto Racer 1
Flatout 1,2, Apokalipsa
Fallout 3
Seria Serious Sam
A ostatnio:
WRC Fia World Rally Championship
Dead Island
Duke Nukem Forever
Sky Drift
Zombie Driver
Czasami kupuję CDA dla pełnych wersji - ostatnio trafiło się MDK2 HD.
temat napisałem pod wpływem pewnej wiadomo¶ci - 14 wrze¶nia wychodzi Black Mesa - jest to Half Life 1 w zmienionej, poprawionej oprawie. Będzie w co pograć gdy przyjd± długie zimowe wieczory i wyrwę się z tej przeklętej wyspy Banoi opanowanej przez zombie...

  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
yakusa
Ex Member
*



Gender: Male
Re: Wasze ulubione gry!
Reply #1 - 04. Sep 2012 at 19:51
Print Post  
Hejeczka. Dobry temat.
Ja uwielbiam XCOM dwie pierwsze czę¶ci i czekam na najnowsz± z wielkimi nadziejami na powrót tego klimatu.
Pewnego razu popełniłem reckę dla Benchmarka nawet
(You need to Login or Register to view media files and links)
Mam te gierki na koncie Steam. Miodzio!!!

Do tego HalfLife, Diablo, Dune2, Command and Conquer, Need for Speed (Porsche rz±dzi Smiley ) , RtCW, Fallout 1,2,3 a ostatnio rozwalił mnie New Vegas - ¶wietny scenariusz i super gra! Była promocja na ¶więta za 5 euro. Kiedy mały 2 miesięczny szkrab spał to tatu¶ levelował w New Vegas Cheesy
Dawno mnie tak żadna gra nie wcięła. Ostatnio NfS RUN też mnie wci±gn±ł nieco. Jak zobaczyłem 35 na półce w Empiku nie mogłem sobie odmówić. Z nowszych to Shift1 i 2, Battlefield Bad Company 2 oraz Crysis2. Ogólnie same oryginały na płytach b±dĽ w wersjach Origin/Steam. Nie bawie się w piraty.
  
Back to top
 
IP Logged
 
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3056
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Wasze ulubione gry!
Reply #2 - 04. Sep 2012 at 20:45
Print Post  
Quote:
Nie bawie się w piraty.

Hmm mam nadzieje, że zdanie o CDA nie potraktowałe¶ jak to, ze to jedyne moje Ľródło oryginałów a reszta jest "oryginalna inczej"  Tongue
Takiego Doom 3 z dodatkiem sprowadziłem z UK bo w Polsce nikt tego do tej pory nie wydał. Najstarsze pozycje w mojej kolekcji to Sinistar Unleashed  - duże pudło, też sprowadzony z UK oraz Duke Nukem 3D (nie z gazetki). Oprócz tego cała szafeczka rożnych tytułów i parę CD-Case z płytami z gazet, promocji itd. Z piratami pożegnałem się dawno temu. W latach 90 często pirackie "skaładanki" to było jedyne Ľródło zaopatrzenia w gry w okolicy. Teraz to inne czasy - mamy wszystko na tacy i za niewygórowane pieni±dze. Zakupy robię na Allegro (ale kody czy gifty omijam - tylko BOX w folii) albo Steam, GMG... Często sprawdzam rożne promocje. Ostatnio za darmo załapałem się na steamowa wersję Hacker Evolution Duality.  Smiley
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
MarianX
VIP Member
*****
Offline



Posts: 6930
Location: Hrubieszow
Joined: 31. May 2012
Gender: Male
Re: Wasze ulubione gry!
Reply #3 - 06. Sep 2012 at 22:49
Print Post  
Bezapelacyjnie moja ulubiona gra jest Fallout 2 z modem Restoration Project, innych modow nie sprawdzalem. Fallout 1 i Tactics tez sa OK, Lubie GTA 1 i 2 i pare innych starszych gierek np. Shogo, Blood 2, Kingpin, Arcanum
  
Back to top
 
IP Logged
 
yakusa
Ex Member
*



Gender: Male
Re: Wasze ulubione gry!
Reply #4 - 06. Sep 2012 at 22:54
Print Post  
MarianX wrote on 06. Sep 2012 at 22:49:
Arcanum

Oj to prawda. ¦wietna jest.
Konku co do gazetkowych gier nic niemam. Nawet dzi¶ ze strychu przyniosłem 3 płyty gazetkowe z C&C, Red Alert i składank± Falloutów1,2 i Tactics. Nie zapomnę instalatora C&C pod Dosem. Wybierało się kartę dĽwiękow±, przerwania a potem podczas instalacji głos EVA powodował drżenie całego ciała Wink

A czy kto¶ z Panów pamięta VIDA-X oraz TERESA-X Cheesy Cheesy??
  
Back to top
 
IP Logged
 
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3056
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Wasze ulubione gry!
Reply #5 - 06. Sep 2012 at 23:02
Print Post  
Jarali¶my się tym na amidze u kolegi  Roll Eyes
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
Varus
Forum Administrator
******
Offline


3dfx Collector

Posts: 3779
Location: Opole
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Wasze ulubione gry!
Reply #6 - 07. Sep 2012 at 10:55
Print Post  
Witam,
moimi ulubionymi grami zawsze były:

Need for Speed Porsche 2000
Tomb Raider 2
Quake 2, 3
Unreal
Unreal Tournament

Przy tych tytułach potrafiłem nockę zarwać Cheesy


Pozdrawiam,
Łukasz
  

The Administrator.
Back to top
WWW  
IP Logged
 
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3056
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Wasze ulubione gry!
Reply #7 - 07. Sep 2012 at 13:27
Print Post  
Oj pamiętam jak ci±łem z bratem w demo UT na mapie Ankh w domiantion... genialne to były czasy...  Roll Eyes Teraz mam UT i resztę w zestawie Unreal Anthology.
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3056
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Wasze ulubione gry!
Reply #8 - 16. Sep 2012 at 23:42
Print Post  
Spieszę donie¶ć, że wydane zostało Black Mesa:

(You need to Login or Register to view media files and links)
(You need to Login or Register to view media files and links)
(You need to Login or Register to view media files and links)

Gra jest darmowa. Wymaga tylko 2007 Source SDK. Kto grał w Half Life 1 ten MUSI spróbować Black Mesa. Polecam!!
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
damianx
YaBB Newbies
*
Offline


Fretkomaniak

Posts: 21
Joined: 14. Sep 2012
Re: Wasze ulubione gry!
Reply #9 - 17. Sep 2012 at 10:25
Print Post  
Tyle czekania i jest.
O w mord..... już zasysam.

szkoda że innych starszych gier tak nie poprawiaj±.
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top