Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Gracie w WoT? (Read 1991 times)
yakusa
Ex Member
*



Gender: Male
Gracie w WoT?
17. Dec 2012 at 21:34
Print Post  
Siema. Gra ktoś może z Was w WoT? Smiley
  
Back to top
 
IP Logged
 
Varus
Forum Administrator
******
Offline


3dfx Collector

Posts: 3779
Location: Opole
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Gracie w WoT?
Reply #1 - 18. Dec 2012 at 15:58
Print Post  
Witam,
nigdy nie słyszałem o tej grze... Na screenach i filmikach wygląda zachęcająco. To jest gra online ?

Pozdrawiam
  

The Administrator.
Back to top
WWW  
IP Logged
 
yakusa
Ex Member
*



Gender: Male
Re: Gracie w WoT?
Reply #2 - 19. Dec 2012 at 12:13
Print Post  
Tak to "bezpłatna" gra online. Bezpłatna o ile nie przeszkadza komuś mozolne zbieranie doświadczenia i kasy na opracowanie nowych modyfikacji i czołgów. Nie jest "bezpłatna" jeśli chcesz mieć szybciej wyszkoloną załogę, oraz nieco większe możliwości rozwoju.
Poziom jakości gry jest niesamowity. Już sama oficjalna strona daje przedsmak jej jakości. Gra bardzo wciąga na zasadzie jeszcze jeden mecz i zdobędę doświadczenie na odblokowanie nowej armaty Wink
Grafika stoi wg. mnie na bardzo fajnym poziomie tak samo fizyka. Czołgów jest mnóstwo i odblokowuje się je na zasadzie drzewa technologicznego. Nie od razu pojedziesz najcięższym tankiem. Im więcej poświęcisz czasu grze tym lepsze maszyny będziesz miał w swoim garażu. Jest to dobre rozwiązanie.
Polecam do sprawdzenia na zimowe wieczory.
  
Back to top
 
IP Logged
 
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3056
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Gracie w WoT?
Reply #3 - 27. Dec 2012 at 01:16
Print Post  
Słyszałem - trudno było nie slyszeć, ale grac w to nie mam czasu... Ostatnio w sieci przeciwko żywym przeciwnikom grałem chyba w Unreal Tournament na początku tego wieku.  Wink
Mam za soba jakas tez nieudaną próbę w Battlefield Play4Free ale chaos tam panujący mnie skutecznie zniechęcił.
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top