Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Spływ kajakowy (Read 2770 times)
swiety_1982_
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 46
Joined: 05. Jul 2012
Gender: Male
Spływ kajakowy
19. Jun 2013 at 14:42
Print Post  
Witam

Panowie, i może jakieś Panie, czy ktoś z kolegów i koleżanek (jeśli jakieś są) byliby zainteresowani spływem kajakowym 3 lub 4 dniowym.
Rodziny z dziećmi mile widziane, w sumie chodzi oto aby dziecku zaplanować mały wypłat w naturę, a samemu przy okazji przejść porządny reset.

Spływ po Nidą

Termin do ustalenia (wstępnie początek lipca , początek sierpnia)

Osoby z okolic Kielc, Pińczowa, lub Końskich - Stąporków i Zakopanego czy Poznania, Smiley kto z kolegów/koleżanek ma ochotę możemy się zgrać.

Koszt kajaka 2 osobowego około 25 +- zł (jestem w trakcie ustalenia ceny) za 1 dzień

Koszt  transportu kajaków na start i z mety spływu w zależności od ilości osób.

Pozostałe koszty dojazd do, namioty , jedzenie, - we własnym zakresie


Nie jestem organizatorem spływów, chce zrobić samodzielny wypad dla swojej rodziny (dzieci mogą być od 4 lat w zwyższ, mój syn ma 6, jeśli chodzi o młodsze też mogą być, ale nie wiem jak zniosą kilkudniową taką akcję. Na jednodniowych spływach widziałem i kilku miesięczne dzieciaczki w nosidełkach).

Organizowane spływy są fajne ale krótkie i stosunkowo drogie.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o info.

Pozdrawiam
Przemek

  
Back to top
 
IP Logged
 
swiety_1982_
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 46
Joined: 05. Jul 2012
Gender: Male
Re: Spływ kajakowy
Reply #1 - 20. Jun 2013 at 16:20
Print Post  
Witam
I się okazało że magiczne 25 zł to tylko magiczne, nagle zrobiło się 40zł + straszne koszty za przewiezienie kajaków.

Ponieważ uparłem się na kajaki więc szukałem dalej.
Inna firma, koszty na starcie potwierdzone.

40 zł za kajak 1 dzień (cena za  2 szt  i więcej kajaków na 2 i 4 dni)

Planowana trasa:
Mniszek - Chrobierz  (4dni)

Planowany termin 1 lub 2 tydzień sierpnia

Koszt transportu kajaków (+transport kierowców (max 8) na start i z powrotem) 140-150pln (do podziału na ilość wynajmowanych kajaków)

Tyle kosztów odnośnie kajaków.

Do tego dochodzi dojazd do Mniszka i później zaprowadzenie samochodu do bazy w Jędrzejowie, po zakończeniu spływu przejazd z Jędrzejowa do Chrobierzy po resztę uczestników

Przekalkulowałem wstępnie koszt całego spływu dla siebie i wyniósł mnie 410zł na 4 dni  dla 2 osób - 1 kajak (zakładając że będzie 5 kajaków co najmniej  - rozłożenie kosztów transportu, wliczyłem jazdę samochodu z Mniszka Baza Jędrzejów Chrobierz po pozostałych + wyżywienie na 4 dni, nie wliczałem biwaków bo nie Smiley jak w dzicz to w dzicz Smiley.).

Ostatni koszt to koszt dojazdu do Mniszka i powrót do domu - sprawa indywidualna każdego pojazdu Smiley.

Proszę zobaczyć ile kosztuje spływ organizowany na jedną osobę.

W chwili obecnej są 2 kajki ( a dokładnie 2,5)zdeklarowanych osób 5 na spływ.


Oprócz tego firma wypożycza namioty i inny sprzęt !!!

Podałbym link do strony organizatora, wypożyczalni ale myślę że nie będzie to konieczne, zresztą jeszcze ktoś mnie posądzi o kryptoreklamę firmy Smiley  (google = spływ nidą (nidą białą czarną)


Jeśli jest ktoś zainteresowany dołączeniem niech daje info.

Pozdrawiam
Przemek
  
Back to top
 
IP Logged
 
swiety_1982_
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 46
Joined: 05. Jul 2012
Gender: Male
Re: Spływ kajakowy
Reply #2 - 02. Aug 2013 at 12:46
Print Post  
Witam
I po spływie, było zaje..........., do mani 3dfx teraz doszło jeszcze spływanie rzekami, teraz myślę nad kolejnym spływem ale na koniec września lub początek października.

Polecam wszystkim taki wypoczynek.

Pozdrawiam

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
  
Back to top
 
IP Logged
 
Varus
Forum Administrator
******
Offline


3dfx Collector

Posts: 3779
Location: Opole
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Spływ kajakowy
Reply #3 - 20. Aug 2013 at 21:19
Print Post  
Witam,
widze, że było ciekawie. Lubię takie formy wypoczynku, może za rok się uda bardziej zgrać i też dołącze. W tym roku za dużo na głowie i za dużo rzeczy już zaplanowanych, sprawy rodzinne itp.

Pozdrawiam
  

The Administrator.
Back to top
WWW  
IP Logged
 
swiety_1982_
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 46
Joined: 05. Jul 2012
Gender: Male
Re: Spływ kajakowy
Reply #4 - 28. Aug 2013 at 20:12
Print Post  
Witam
Właśnie planuje wypad za tydzień na 2 dni na drugi dopływ Nidy - Czarna Nida i Dalej Nida, zobaczymy czy wypali i czy uda mi się skompletować wszystko Smiley, a za rok na Liswarta i Warta na rozpoczęcie sezonu, a dalej zobaczymy.   
Pozdrawiam
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top