Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Chciałem się pochwalić :D (Read 1290 times)
Campaniero
Junior Member
**
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 116
Joined: 27. Apr 2013
Gender: Male
Chciałem się pochwalić :D
06. Nov 2013 at 15:13
Print Post  
Jakieś 2 miesiące temu w sobotę potrzebowałem pilnie kupić czyste DVD-R Verbatima bylo około 13:00 więc bięgnę do pobliskiego sklepu ...zamknięte co za nieroby !!! Więc idę dalej w miasto po drodze miałem sklep AVANS więc wpadłem tam i co widzę nówki dyskietki EMTEC paczka po 4zł tanio ? tanio !!!  Grin wziałem 2 paczki i 2 płytki DVD-R Sony w razie czego i poszedłem dalej do Proline gdzie już udało mi się nabyć Verbatimy. Wczoraj przechodzilem obok tego AVANSa i pomyślałem a wejde może będą jeszcze dyskietki cena dobra a już ciężko dostać. Były ostatnie 4 paczki, kładę na kasę Pani "a tego to się jeszcze używa? " ...Pani potem długo myśli coś tam szuka w kompie ,drapie się po głowie ...poszła się gdzieś skonsultować i okazało się że potaniały zapłacilem 70groszy za paczkę 10szt. nowiutkich zafoliowanych dystkietek. Tanio ? bardzo tanio !!! tak że jak ktoś potrzebuje to biegiem do AVANSa Cheesy
  
Back to top
 
IP Logged
 
Varus
Forum Administrator
******
Offline


3dfx Collector

Posts: 3779
Location: Opole
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Chciałem się pochwalić :D
Reply #1 - 06. Nov 2013 at 19:54
Print Post  
No pięknie, aż dziw że w normalnym sklepie się pojawiły dyskietki 1.44MB, chciałbym zobaczyć to zdziwienie kasjerki jak je kupowałeś Cheesy
  

The Administrator.
Back to top
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top