Page Index Toggle Pages: 1 Send Topic
Normal Topic Oszuści, chamy, awanturnicy, naciągacze... (Read 1674 times)
Batyra
VIP Member
*****
Offline


collection.batyra.pl

Posts: 7067
Location: Lublin
Joined: 11. Jul 2016
Gender: Male
Oszuści, chamy, awanturnicy, naciągacze...
07. Dec 2016 at 18:42
 
Tak sobie pomyślałem, że założę taki post, w którym będzie można się wyżalić i znaleźć wsparcie  Embarrassed

Jestem po dużej awanturze z gościem, który od miesiąca nie chce mi wysłać zamówionych kart... Oczywiście nie odpisuje i nie odbiera... Dopiero jak zagroziłem zgłoszeniem sprawy... nagle ożył i to jeszcze "z gębą"...

Często Wam się trafiają takie sytuacje?

(You need to Login or Register to view media files and links)
  
Back to top
WWW  
IP Logged
 
Tux
Full Member
***
Offline


"Gotta Go Fast!"

Posts: 404
Location: Wrocław
Joined: 02. Nov 2016
Gender: Male
Re: Oszuści, chamy, awanturnicy, naciągacze...
Reply #1 - 07. Dec 2016 at 19:13
 
Mi się raz tak zdarzyło, jak kupiłem PSOne w BOXie. Niby wysłał, czekałem miesiąc na paczkę, numeru "nie mógł dać" bo jego rodzice niby wysłali, no i skończyło się tak że ani kasy (~120zł) ani konsoli... sprawę olałem...

Wcześniej brat miał nieco inną sytuację, mianowicie włamanie na konta mailowe, forumowe itp. - pewnie stosował podobne hasła. Policja NIC dosłownie nie zrobiła mimo że udało mi się po kilku godzinach samemu gościa samemu namierzyć (a zrobiłem to dosłownie idealnie, miałem farta że koleś był idiotą to reszta poleciała jak domino po paru godzinach) oraz odzyskać wszystkie konta (było ich około 10, bo to nie tylko mailowe) oprócz jednego... Przyszedłem na policję z bratem, założyliśmy sprawę, oddałem im kilkustronicowy raport na temat gościa (gdzie, co, z jakiego sprzętu i jak) i ... ku$#@, NIC! Dostałem info, że faktycznie to on, to był dzieciak (~19-20 lat), jego mama zajmuje się ubezpieczeniami i winę wzięła na siebie że to niby ona, po czym dostałem info że "osoba nieuchwytna" (czy coś takiego) i sprawa zawieszona (!)... Skoro wzięła winę na siebie to chyba jakoś musieli z nią gadać... no ku#$@... Welcome Poland. :/

Ale nie czaje, dość że gościu zlewał na to co było jego obowiązkiem to jeszcze z mordą się rzucał? No co za ludzie... ten kraj jak i ludzie w nim przebywający zaczynają mnie tak irytować... :|
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
Hey, ViRGE! I'm gonna Voodoo Rush you like a Savage!
Back to top
 
IP Logged
 
Batyra
VIP Member
*****
Offline


collection.batyra.pl

Posts: 7067
Location: Lublin
Joined: 11. Jul 2016
Gender: Male
Re: Oszuści, chamy, awanturnicy, naciągacze...
Reply #2 - 07. Dec 2016 at 19:25
 
Masakra Smiley a nerwów ile... Kultury będzei mnie uczył! Do prawnika zadzwoni! Angry

Wysłać gościowi na adres z przelewu kartonik 10 zgniłych jajek Smiley
Choć żal listonosza, kuriera lub chłopakó na sortowni gdyby komuś upadło  Wink

  
Back to top
WWW  
IP Logged
 
Tux
Full Member
***
Offline


"Gotta Go Fast!"

Posts: 404
Location: Wrocław
Joined: 02. Nov 2016
Gender: Male
Re: Oszuści, chamy, awanturnicy, naciągacze...
Reply #3 - 07. Dec 2016 at 19:27
 
Chciałbym, problem w tym że po wpisaniu danych w google wyjdą Ci tylko jego wałki a podany adres to ruina we Wrocławiu, która została przeznaczona do zburzenia... Niestety zobaczyłem to dopiero po wykonaniu przelewu... :/

Ech, mogłem o tym nie pisać bo znowu się niepotrzebnie denerwuję, trzeba powoli o tym zapomnieć, ale nie rozumiem jak ludzie potrafią być takimi mega sk...ys..ami (wybacz za przekleństwa)...
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
Hey, ViRGE! I'm gonna Voodoo Rush you like a Savage!
Back to top
 
IP Logged
 
sajmon
Forum Administrator
******
Offline


Old games!

Posts: 3610
Location: Czeladź / Śląsk
Joined: 22. Mar 2016
Gender: Male
Re: Oszuści, chamy, awanturnicy, naciągacze...
Reply #4 - 07. Dec 2016 at 19:52
 
Można by też założyć temat o lojalnych sprzedających Cool
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
Batyra
VIP Member
*****
Offline


collection.batyra.pl

Posts: 7067
Location: Lublin
Joined: 11. Jul 2016
Gender: Male
Re: Oszuści, chamy, awanturnicy, naciągacze...
Reply #5 - 07. Dec 2016 at 19:56
 
Może lepiej o takich "do odstrzału" heheh
  
Back to top
WWW  
IP Logged
 
adalbert
Full Member
***
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 280
Joined: 01. Aug 2015
Gender: Male
Re: Oszuści, chamy, awanturnicy, naciągacze...
Reply #6 - 07. Dec 2016 at 20:09
 
Ja jakieś dwa lata temu na OLX chciałem kupić super-fajnego laptopa z 486, przy czym podana cena to było chyba 120 złotych, opisany był jako sprawny. Dzwonię na telefon, odbiera człowiek dysponujący bardzo ubogim zasobem słownictwa, ledwo potrafiący się wysłowić, z tego co wywnioskowałem pracownik jakiejś hurtowni (i laptop też był kiedyś w niej używany). No po prostu jak imbecyl gadał. Chcę ustalać szczegóły wysyłki i zapłaty, nagle mówi mi: ALE WIE PAN NIE DZIAŁO TEN LAPTOK! W OGÓLE, NIC! - no to pytam, dlaczego jest opisany jako sprawny? ... po chwili koleś go próbuje włączyć, mówi: EEEE, NIE NO, ON DZIAŁA, TO TRZEBA GO DROŻEJ SPRZEDAĆ! NO ZRESZTĄ JA WIDZĘ ŻE PANU ZALEŻY, NIE?! TO BĘDZIE 150 PLUS WYSYŁKA, NA WÓDECZKE BĘDĘ MIAŁ JESZCZE, NIE? HEHE.
No i cóż, byłem świadomy że z kimś takim nic sensownego nie ustalę, bo i tak będzie chciał po swojemu. Ostatecznie wyszło minimalnie drożej, niż miało być pierwotnie, ale i tak chamsko ze strony tego gościa.
A jak już przyszła paczka, to się okazało, że ma na matrycy czarny pas szeroki na 4 centymetry... No i nic z tym nie zrobię, nawet jakbym go zwrócił (na co i tak nie było szans) to bym był bez laptopa. Koniec końców, po niecałym roku znalazłem matrycę na przeszczep i działa. I tak było warto, bo laptopy z 486, aktywną matrycą i dźwiękiem to rzadko spotykany i drogi interes, ale czasem wystarczy kogoś posłuchać i już wiadomo, że idealną osobą do robienia interesów nie będzie  Tongue
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic