Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic W pudle troche pozamieniałem (Read 51 times)
sajmon
God Member

Old games!

W pudle troche pozamieniałem
02. Jan 2018 at 22:40
Print Post  
Wcześniejszy setup to płyta soyo 7vba2+ c3 via 1.2 ,do tego był Winfast GF2 pro spięte wraz z V2 od interactive.

Aktualnie wszyscy zmieniają na Asusy więc Soyo wyleciało  Grin a wleciał CubX-L wraz z kochanym c3 1.2 .Miejsce po GF2 zostało wypełnione przez czerwoniutkiego Gainwarda 4200Ti .Reszta podzespołów jest w niezmiennym stanie czyli: Forton 350W ,awe32 +Db50xg

Co zyskałem? Pare nowych obrazków w benchmarkach  Cheesy od pixel shader .Pare punktów w 3dm2001 więcej.Dodatkowo próbowałem odpalić SC-55 MKII .Ale z tego co widze to musze zapiąć Ensoniq`a od Batyry bo Awe nie chce współpracować w 100%    .Co straciłem ? Zewnętrzne USB bo asus poskąpił pinów na płycie.Trzeba będzie przylutować Angry
« Last Edit: 02. Jan 2018 at 23:13 by sajmon »  

(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top

IP Logged

sajmon
God Member

Old games!

Re: W pudle troche pozamieniałem
Reply #1 - 02. Jan 2018 at 22:41
Print Post  
no i test z Vulpine ( na GF2 ,nie wykorzystywał potencjału Pixel shader) oraz pudło w jakim ten monster siedzi  Cool

@Kosiara bodajże pytał jak FX (akurat miałem pod ręką FX 5700) by pracował wraz z v2 .Co prawda nie mam Sli ,ale sprawdziłem zamiennie z innymi GF i nie było żadnego problemu .Karta przełączała się w porządku i ten FX5700 leciał minimalnie wolniej niż GF4ti4200,ale za to jest o wiele zimniejszy niż GF od Gainwarda
« Last Edit: 02. Jan 2018 at 22:48 by sajmon »  

Back to top

IP Logged

Kosiara
Senior Member

Reply #2 - 02. Jan 2018 at 23:23
Print Post  
Może głupie pytanie ale te C3 działa bez radiatora ? Nigdy nie miałem Embarrassed
EDIT:
Doczytałem "Wentylator wymagany"

cubx-l VS cubx-e to tylko promise ultra 100 czy coś więcej?

Fajny zestaw. Zaczynają mi się podobać takie frankenstein-y. Już w p2b mam gf2 GTS + v2 SLI. Niedługo pewnie zawita 5900XT@FX5950Ultra.

« Last Edit: 02. Jan 2018 at 23:28 by Kosiara »  

Back to top

IP Logged

sajmon
God Member

Old games!

Reply #3 - 02. Jan 2018 at 23:37
Print Post  
na czas foto zrzuciłem radiator , chociaż w necie jest info że wersje na samuel2 mogą pracować bez radiatora /wentylatora .Ja osobiście sprawdzałem tylko z samym radiatorem (bez wentylatora) i faktycznie , te procki się nie grzeją ,no chyba że podkręcać będziesz to lepiej mu zalożyć wiatraka.
Fajne to to bo mnożnik odblokowany setmulem no i do dosa jak znalazł .Da rade odpalać na fsb 66 /100 /133.Na 240 mhz da rade zejść i wyłączyć tylko połowe cache  Cool
« Last Edit: 02. Jan 2018 at 23:45 by sajmon »  

Back to top

IP Logged

Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint

« Board Index ‹ Board  ^Top