Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic W pudle troche pozamieniałem (Read 960 times)
sajmon
Forum Administrator
******
Offline


Old games!

Posts: 3601
Location: Czeladź / Śląsk
Joined: 22. Mar 2016
Gender: Male
W pudle troche pozamieniałem
02. Jan 2018 at 22:40
Print Post  
Wcześniejszy setup to płyta soyo 7vba2+ c3 via 1.2 ,do tego był Winfast GF2 pro spięte wraz z V2 od interactive.

Aktualnie wszyscy zmieniają na Asusy więc Soyo wyleciało  Grin a wleciał CubX-L wraz z kochanym c3 1.2 .Miejsce po GF2 zostało wypełnione przez czerwoniutkiego Gainwarda 4200Ti .Reszta podzespołów jest w niezmiennym stanie czyli: Forton 350W ,awe32 +Db50xg

Co zyskałem? Pare nowych obrazków w benchmarkach  Cheesy od pixel shader .Pare punktów w 3dm2001 więcej.Dodatkowo próbowałem odpalić SC-55 MKII .Ale z tego co widze to musze zapiąć Ensoniq`a od Batyry bo Awe nie chce współpracować w 100%    .Co straciłem ? Zewnętrzne USB bo asus poskąpił pinów na płycie.Trzeba będzie przylutować Angry
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
sajmon
Forum Administrator
******
Offline


Old games!

Posts: 3601
Location: Czeladź / Śląsk
Joined: 22. Mar 2016
Gender: Male
Re: W pudle troche pozamieniałem
Reply #1 - 02. Jan 2018 at 22:41
Print Post  
no i test z Vulpine ( na GF2 ,nie wykorzystywał potencjału Pixel shader) oraz pudło w jakim ten monster siedzi  Cool

@Kosiara bodajże pytał jak FX (akurat miałem pod ręką FX 5700) by pracował wraz z v2 .Co prawda nie mam Sli ,ale sprawdziłem zamiennie z innymi GF i nie było żadnego problemu .Karta przełączała się w porządku i ten FX5700 leciał minimalnie wolniej niż GF4ti4200,ale za to jest o wiele zimniejszy niż GF od Gainwarda
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
Kosiara
Senior Member
****
Offline



Posts: 1310
Location: Płońsk
Joined: 17. Jul 2017
Gender: Male
Re: W pudle troche pozamieniałem
Reply #2 - 02. Jan 2018 at 23:23
Print Post  
Może głupie pytanie ale te C3 działa bez radiatora ? Nigdy nie miałem Embarrassed
EDIT:
Doczytałem "Wentylator wymagany"

cubx-l VS cubx-e to tylko promise ultra 100 czy coś więcej?

Fajny zestaw. Zaczynają mi się podobać takie frankenstein-y. Już w p2b mam gf2 GTS + v2 SLI. Niedługo pewnie zawita 5900XT@FX5950Ultra.

  
Back to top
 
IP Logged
 
sajmon
Forum Administrator
******
Offline


Old games!

Posts: 3601
Location: Czeladź / Śląsk
Joined: 22. Mar 2016
Gender: Male
Re: W pudle troche pozamieniałem
Reply #3 - 02. Jan 2018 at 23:37
Print Post  
na czas foto zrzuciłem radiator , chociaż w necie jest info że wersje na samuel2 mogą pracować bez radiatora /wentylatora .Ja osobiście sprawdzałem tylko z samym radiatorem (bez wentylatora) i faktycznie , te procki się nie grzeją ,no chyba że podkręcać będziesz to lepiej mu zalożyć wiatraka.
Fajne to to bo mnożnik odblokowany setmulem no i do dosa jak znalazł .Da rade odpalać na fsb 66 /100 /133.Na 240 mhz da rade zejść i wyłączyć tylko połowe cache  Cool
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top