Poll
Poll Question: NIE chcę brać udziału w zlocie 3Dfx bo:
bars   pie

Nie pasuje mi termin Sad    
  2 (33.3%)
Lokalizacja jest zbyt daleko :/    
  2 (33.3%)
Nie mam jak dojechać ;(    
  0 (0.0%)
Koszt imprezy jest zbyt wysoki :|    
  0 (0.0%)
Nie chcę spotykać się z ludzmi, których nie znam    
  0 (0.0%)
Jestem tu dla informacji i to mi wystarczy    
  1 (16.7%)
Przeraża mnie obecność tylu Geeków w jednym miejsc    
  0 (0.0%)
Inny powód: podam swój powód w poście    
  1 (16.7%)

Total votes: 6
« Created by: VooDooMan on: 21. Mar 2018 at 12:08 »

Page Index Toggle Pages: 1 [2]  Send TopicPrint
Locked Topic SPOTKANIE FORUMOWICZÓW - OPINIE (Read 616 times)
Jenot
Full Member

Jenot

Re: SPOTKANIE FORUMOWICZÓW - OPINIE
Reply #15 - 25. Mar 2018 at 13:20

Panowie - nie ma o co się kłócić. Ja wiem, że organizacja takiego zlotu nie jest prosta. To znaczy jest prosta - jak ma się do dyspozycji odpowiedni lokal za odpowiednie pieniądze. Wink
Do wiadomości potencjalnych organizatorów: nie ma co próbować z domami weselnymi, restauracjami, zajazdami itp. - cena nas zabije. Dla właścicieli tych lokali to jest po prostu nieopłacalne - w weekend duużo więcej mogą zarobić na organizacji wesela, komunii, czy choćby zwykłym przyjmowaniu gości na zjedzenie zupy i kotleta. Zamknięta impreza dla 10-15 osób to dla nich strata czasu i pieniędzy. Pozostają Domy Kultury, albo ktoś znajomy z dużą salą, dla kogo organizacja jakichkolwiek imprez jest działalnością drugo-, albo trzeciorzędną (tak jak w tym lokalu, w którym robimy imprezy).
Ja jak najbardziej jestem za organizacją następnej imprezy w innej części Polski (nie musi to być centrum) - z przyjemnością przyjadę jako gość. Smiley

ATC-5220, K6-III 400, 512MB RAM, Voodoo3 3000 AGP, GUS MAX 1MB, Terratec EWS64 XL, AWE32 CT2760, 3x40GB HDD, DVD TSSTcorp, FreeDOS, OS/2 Warp 4, Win95 OSR2
Back to top
GTalk  
IP Logged

MarianX
Senior Member

Reply #16 - 25. Mar 2018 at 14:35

Panowie, dla mnie również spoko opcja przejechać się na drugi koniec kraju, myślę że byłaby to fajna przygoda lecieć przez cały kraj i zajechać gdzieś na skwarki Cheesy Tym bardziej spoko, że jest możliwość podróżowania w kilka osób. Niestety jak wiecie w tym roku moja obecność w Chełmie stoi pod znakiem zapytania Sad ale liczę że uda mi się uszczknąć chociaż parę godzin Smiley

Back to top

IP Logged

sajmon
Senior Member

Old games!

Reply #17 - 25. Mar 2018 at 21:39

Varus wrote on 25. Mar 2018 at 12:11:
bo robisz ze mnie czepialskiego gnojka.

Wg mnie Callahan pisał ogółowo a nie w Twoją stronę ( bo niby czemu by miał coś mieć do Ciebie) .Dla mnie czy to byłby środek Polski czy prawie Ukraina to nie ma znaczenia , bo wszędzie bym miał daleko  Angry .Jedynie mogę liczyć na "zabranie po drodze" tak jak było w przypadku pierwszego Zlotu 3dfx (dzięki Varus za podwiezienie ) .Szczerze to pociągiem 600 km się tłuc z monitorem i pudłem w plecaku odpada

(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top

IP Logged

Batyra
VIP Member

collection.batyra.pl

Reply #18 - 25. Mar 2018 at 22:06

Nie będę ukrywał, że dla mnie obecna lokalizacja jest super. nie tylko ze względu na odległość ale wiemy już co i jak. Noclegi są, kuchnia jest, pizza jest (cebularze będą  Grin)... a to wszystko na prawdę w dobrej cenie. dla mnie jest świetnie.

(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
IP Logged

Varus
YaBB Administrator

3dfx Collector

Reply #19 - 26. Mar 2018 at 00:18

Ja już swoje napisałem. To nie było ogólnikowo, nie będę tolerować czegoś takiego. Na wiele rzeczy przymykam oko, ale to było skierowane bezpośrednio do mnie. To był ostatni raz, w którym pozwoliłem na coś takiego. Widać niektórzy pozwalają sobie na więcej mając w dupie opinie i sugestie innych, na dodatek mnie obrażając. Nie organizuje zlotów bo ja się do tego nie nadaje. I dziękuję, że ktoś inny to robi.

Temat zamykam.

The Administrator.
Back to top
IP Logged

Page Index Toggle Pages: 1 [2] 
Send TopicPrint

« Board Index ‹ Board  ^Top