Page Index Toggle Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10 Send TopicPrint
Very Hot Topic (More than 25 Replies) Po za monitorem :) (Read 26633 times)
Kosiara
Senior Member
****
Offline



Posts: 1310
Location: Płońsk
Joined: 17. Jul 2017
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #45 - 05. Nov 2018 at 17:55
Print Post  
Może na kolejny.... Niestety nie wiem, cały czas mokro było jak jeździł.  Obecnie silnik poza samochodem. Walczę z korozją i estetyką pod klapą.
  
Back to top
 
IP Logged
 
Tomek
Full Member
***
Offline



Posts: 466
Location: Warszawa
Joined: 23. Dec 2017
Re: Po za monitorem :)
Reply #46 - 05. Nov 2018 at 23:05
Print Post  
Bardzo proszę Smiley

Posiadam radia Philips AE 3905 i Sony ICF-SW100

(You need to Login or Register to view media files and links)

Rzucam też bumerangami i frisbee Smiley

(You need to Login or Register to view media files and links)

(You need to Login or Register to view media files and links)

(You need to Login or Register to view media files and links)

(You need to Login or Register to view media files and links)

(You need to Login or Register to view media files and links)

(You need to Login or Register to view media files and links)

  
Back to top
 
IP Logged
 
forteller
Senior Member
****
Offline


Overclocking since 2003

Posts: 3251
Location: Kraków
Joined: 28. Jan 2018
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #47 - 06. Nov 2018 at 07:35
Print Post  
Kosiara wrote on 05. Nov 2018 at 17:00:
Przez zimę będę raczej przepychał go z garażu do garażu. Jeszcze dużo do zrobienia. To co świetnie się sprawdza przy mocy 23KM kompletnie nie funkcjonuje przy 73KM. Obecnie osiąga 160km/h. Gdybym miał skrzynie od starej skody rapid to podobno 200km/h.

Na zlot przyjadę czymś bardziej cywilizowanym. Tongue

Znam to, u mnie zmiana była z 55KM na 147KM. Buda zdecydowanie bardziej przystosowana do mocy rzędu właśnie 45-55KM, mimo iż fabrycznie wychodził wariant 115KM Wink
  

Mam za dużo zestawów i za dużo tekstu naprodukowałem aby to wszystko tutaj pomieścić...
Back to top
IP Logged
 
VooDooMan
Forum Moderator
*****
Offline


Retro Martyr

Posts: 3061
Location: Wielkopolska
Joined: 30. May 2012
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #48 - 06. Nov 2018 at 21:35
Print Post  
Ja po za monitorem o tej porze roku to sobie strzelam, ale fotki gołębią Tongue nie żeby mi to przyjemność sprawiało... po prostu tak sobie dorabiam po pracy, bo szef to zapalony gołębiarz... Raz nawet nowego Mesia E-Klasa wygrał Grin

tak to wygląda w praktyce:
(You need to Login or Register to view media files and links)

własnie teraz z tym walcze Tongue zdjęcia nie są jakieś profesjonalne... bo tego jest za dużo żeby się z tym piescić, idziemy hurtowo po prostu Wink
  

"...ale najpierw zrozumcie mój ból"
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
IP Logged
 
Callahan
VIP Member
*****
Offline



Posts: 8089
Location: Świętokrzyskie
Joined: 29. Mar 2014
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #49 - 30. Nov 2018 at 13:35
Print Post  
W TSW dali nam MSBS Grot. Niestety jeszcze w wersji A.  Ogólnie fajny, celny karabinek 5,56, ale musi być odpowiednio czyszczony i konserwowany. Mi na 200 strzałów nie zaciął sie, ale zdarzały sie innym usterki.
Nie kopie i jest prosty w obsłudze.
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
HP XU 6/200 2x PII-ODP/512MB/VB/SCSI/NT 4.0
PR440FX 2x PII-ODP/1GB/V4/SCSI/NT 4.0 CS4237B+CT1920
Super S2DG2 2x550@2MB/1GB/V5/SCSI/YamahaXG/Win2000
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
Batyra
VIP Member
*****
Offline


collection.batyra.pl

Posts: 7067
Location: Lublin
Joined: 11. Jul 2016
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #50 - 30. Nov 2018 at 14:21
Print Post  
i co? do domu go se wziełeś?
  
Back to top
WWW  
IP Logged
 
Callahan
VIP Member
*****
Offline



Posts: 8089
Location: Świętokrzyskie
Joined: 29. Mar 2014
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #51 - 30. Nov 2018 at 17:51
Print Post  
Eeeee nieeee, broń zostaje na jednostce, będę pobierał tylko na ćwiczenia rotacyjne.
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
HP XU 6/200 2x PII-ODP/512MB/VB/SCSI/NT 4.0
PR440FX 2x PII-ODP/1GB/V4/SCSI/NT 4.0 CS4237B+CT1920
Super S2DG2 2x550@2MB/1GB/V5/SCSI/YamahaXG/Win2000
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #52 - 01. Dec 2018 at 03:06
Print Post  
Dużo tego...

Generalnie to jak już w innym wątku pisałem obracam się od wielu lat w warszawskim środowisku muscle cars/customs i dopieszczam swojego Camaro IROC-Z kiedyś samemu trochę jeździłem po torze ale teraz już mi szkoda na to auta, usunąłem z niego modyfikacje, które powodowały, że jazda nim po normalnych ulicach była irytująca, brakuje też czasu:
(You need to Login or Register to view media files and links)
Organizowałem/współorganizowałem też imprezy motoryzacyjne (znowu muscle cars):
np. (You need to Login or Register to view media files and links)

Poza tym - trochę fotografuję (obecnie już mniej), trochę bawię się RC, robotyką, dronami (budowanymi samemu), trochę bawię się syntezatorami i muzyką, trochę jeżdżę na desce, wróciłem też w zeszłym roku do dawnej pasji czyli modelarstwa...
Trochę bo zajęć i rozrywek tyle, że nie na wszystko wystarcza czasu... zwykle jest tak, że mam fazę przez 1-2 miesiące na coś, a potem zmiana tematu na jakiś czas Wink

Bardziej zawodowo - jestem związany z instytucjami kultury, obecnie prowadzę jeden spory projekt dla m.st. Warszawy związany z usługą IT, która będzie dostarczana mieszkańcom, przewodniczę też komisji Nowych Technologii jednego z największych i najstarszych stowarzyszeń pracowników instytucji kultury w kraju... Jako, że robię to nieodpłatnie, to chyba też trzeba uznać to za hobby bo inaczej ktoś stwierdzi, że jestem frajerem Grin
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #53 - 01. Dec 2018 at 03:20
Print Post  
Kosiara wrote on 22. May 2018 at 17:14:
U mnie odwiecznie były komputery i motoryzacja. Dzięki niehandlowej niedzieli to można powiedzieć że ścigam się profesjonalnie w lidze miejskiej na tych torowych sprzętach. Chodź nie wyglądają poważnie to są mocno przerobione nie do użytku dla dzieci.


Ale fajna 205!!! Ja jebe mój "sąsiad" z garażu miał takiego 5-drzwiowego zachowanego w idealnym niemal stanie (tzn nie było tam rdzy, ładny lakier, oryginalne paski, środek po upraniu tapicerki byłby jak nowy! itd.) i... jakoś w czerwcu tego roku oddał go jebany na złom za 700 zł - oferowałem mu 1500 zł za to auto ale nie "bo już obiecał złomiarzowi". Faken idiot.
A co do 126p to niestety nici porozumienia nie znajdziemy Grin bardziej od Maluchów gardzę chyba tylko Passatami Grin

forteller wrote on 23. May 2018 at 07:54:
Widzę że motoryzacja i komputery często idą w parze Wink

Mnie tuż po skończeniu pełnoletności kumpel zaraził Pol�wkami. W tym momencie na codzień jeżdżę już piątym Polo, a trzecie zostało jako "zabawka". Jako 18-latek naoglądałem się filmik�w o Polo G40 i zapragnąłem mieć coś takiego. Minęło trochę lat zanim finansowo mogłem sobie na coś takiego pozwolić, ale jak tylko zacząłem zarabiać normalne pieniądze, zacząłem realizować plan. W zeszłym roku udało się wstępnie skończyć - samoch�d jeździ, silnik jest wystrojony i na fabrycznych bebechach (tzn słupek silnika jest fabryczny i kompresor jest G40) udało się dobić do prawie 150KM (dokładnie 147,8KM) zamiast fabrycznych 113KM. Robi robotę w pudle kt�re waży niecałe 800kg.

Interesuje mnie poza tym fotografia, choć to czynność mocno hobbystyczna. Wszystko to jednak ostatnio przegrywa z jednym zainteresowniem - poznałem kobitę Wink

Na zdjęciach Polo G40 i Polo kt�rym jeżdżę na codzień. Silnik najsłabszy jaki występował w tym modelu - 1,0 45KM Wink


Doskonałego tego Polo masz ale to już Ci pisałem w innym wątku... Jeździłbym!
A co do "poznałem kobitę"... pobędziesz z nią kilka lat, to dopiero docenisz hobby jakie masz/miałeś. Zobaczysz... pomnisz moje słowa jeszcze  Cheesy  Grin
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
Batyra
VIP Member
*****
Offline


collection.batyra.pl

Posts: 7067
Location: Lublin
Joined: 11. Jul 2016
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #54 - 01. Dec 2018 at 10:41
Print Post  
Ale super! Mi od zawsze marzy się Biuick Riviera... może kiedyś  Roll Eyes
  
Back to top
WWW  
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #55 - 01. Dec 2018 at 22:44
Print Post  
Batyra wrote on 01. Dec 2018 at 10:41:
Ale super! Mi od zawsze marzy się Biuick Riviera... może kiedyś  Roll Eyes


Kolega ma na sprzedaż (o ile już nie sprzedał) boattaila w stanie niemal idealnym.

W zasadzie to ostatni moment żeby kupić amerykańskie klasyki z lat 70-80 w jeszcze normalnych pieniądzach... Nawet ceny takich Camaro jak to moje od 2-3 lat zaczęły ostro iść w górę...
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
Batyra
VIP Member
*****
Offline


collection.batyra.pl

Posts: 7067
Location: Lublin
Joined: 11. Jul 2016
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #56 - 02. Dec 2018 at 09:01
Print Post  
Nawet mi nie mów... budowa pochłania ostatnie złotówki  Cry a jeszcze muszę nakarmić "retro smoka"... haha co się odwlecze to nie uciecze Smiley
  
Back to top
WWW  
IP Logged
 
Kosiara
Senior Member
****
Offline



Posts: 1310
Location: Płońsk
Joined: 17. Jul 2017
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #57 - 02. Dec 2018 at 23:38
Print Post  
HanJammer wrote on 01. Dec 2018 at 03:20:
Kosiara wrote on 22. May 2018 at 17:14:
U mnie odwiecznie były komputery i motoryzacja. Dzięki niehandlowej niedzieli to można powiedzieć że ścigam się profesjonalnie w lidze miejskiej na tych torowych sprzętach. Chodź nie wyglądają poważnie to są mocno przerobione nie do użytku dla dzieci.


Ale fajna 205!!! Ja jebe mój "sąsiad" z garażu miał takiego 5-drzwiowego zachowanego w idealnym niemal stanie (tzn nie było tam rdzy, ładny lakier, oryginalne paski, środek po upraniu tapicerki byłby jak nowy! itd.) i... jakoś w czerwcu tego roku oddał go jebany na złom za 700 zł - oferowałem mu 1500 zł za to auto ale nie "bo już obiecał złomiarzowi". Faken idiot.
A co do 126p to niestety nici porozumienia nie znajdziemy Grin bardziej od Maluchów gardzę chyba tylko Passatami Grin


Piękne Camaro. Mega Ci zazdroszczę. Mój ojciec miał wiele samochodów ale do dziś twierdzi, że najlepszy samochód jaki miał to Ford Granada US. Wiśniowy sedan z pięknym dachem. Kupił go w 1979 roku od polskiego marynarza. Niestety zimą 1981 robił auto i wymienił się z blacharzem za nowego poloneza   Cheesy. Nawet kiedyś chciałem odnaleźć auto z myślą o kupnie, jednak w 1995 roku prawdopodobnie zostało zezłomowane.

Sąsiad z zasadami Cheesy Złomiarz później wystawił za 6tys. Do 205-tki mam duży sentyment i szacunek ale 5 drzwiowe nigdy mi się nie podobały. Jednak ciężko już o ładne 205 to i 5d robi się cenne. 

Maluszek kupiony trochę przypadkowo ale coraz bardziej mi się podoba z tym silnikiem daje dużo frajdy. Koszty utrzymania nie są duże i pole manewru do modyfikacji spore. Najważniejsze, że nie zajmuje dużo miejsca w garażu.
  
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #58 - 02. Dec 2018 at 23:58
Print Post  
205-tka zawsze mi się podobała, chociaż fakt, bardziej te 2 (3) drzwiowe. Podobnie Renault 5... Oczywiście najfajniej byłoby mieć 205 Turbo 16 i Renault 5 Turbo Cheesy
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
Kosiara
Senior Member
****
Offline



Posts: 1310
Location: Płońsk
Joined: 17. Jul 2017
Gender: Male
Re: Po za monitorem :)
Reply #59 - 03. Dec 2018 at 00:16
Print Post  
Oj już starczyłaby taka Dimma lub turbo dla biednych czyli Gutmann  Tongue
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top