Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Własny portal (Read 1557 times)
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Własny portal
30. May 2019 at 23:26
Print Post  
Panowie,

A może by sklecić własny portal o tematyce gaming/hardware? Od paru lat trzymam dwie (dla mnie) ciekawe domeny gamepilot i goldenpc. Pierwszy jasno wskazuje na gaming, natomiast druga ze wskazaniem na hadware nowe i retro.

Kiedyś już próbowałem się do tego zabierać, ale teraz zupełnie inaczej wygląda rynek głównie za sprawą drugiej największej wyszukiwarki czyli YT i social mediów.

Można by połączyć hobby z zarobkowaniem, większy zasięg dający możliwość pobocznie promowania ebiznesów/ecommerce.

A ramach akcji paczka od widza raz w miesiącu karton z workiem cementu w środku Cheesy
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: Własny portal
Reply #1 - 31. May 2019 at 02:37
Print Post  
A masz zespół, który to będzie prowadził? Promował? Dogadywał się ze sponsorami? Reklamodawcami?

Ja już kiedyś prowadziłem portal gamingowy... potem o autach amerykańskich. Tematy były niszowe (pierwszy - symulatory lotu, drugi... no auta amerykańskie). Roboty z samym znajdywaniem newsów i pisaniem artykułów miałem tyle, że byłby z tego etat.

Generalnie jeśli znajdziesz sobie niszę i będziesz prowadził to profesjonalnie - to jest szansa, że zażre. Jeśli ma to być kolejny benchmark, twojepc, purepc czy inne tego typu... Zapomnij - szkoda zachodu.
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1748
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: Własny portal
Reply #2 - 31. May 2019 at 07:02
Print Post  
Moim zdaniem portal na kształt ppa.pl ale o retropc byłby fajny.
  
Back to top
 
IP Logged
 
yeerry
YaBB Newbies
*
Offline



Posts: 32
Location: Tarnowskie Góry
Joined: 18. Apr 2019
Gender: Male
Re: Własny portal
Reply #3 - 31. May 2019 at 14:16
Print Post  
Gość (You need to Login or Register to view media files and links)
co na VCF w sekcji stare PC czesto pisze (You need to Login or Register to view media files and links)
ma fajnego bloga (You need to Login or Register to view media files and links)

^ może coś takiego na początek, też o tym myślałem ale jakoś nie mam czasu by z tym wystartować.
  
Back to top
 
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1748
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: Własny portal
Reply #4 - 31. May 2019 at 15:14
Print Post  
Ja tam wolę old school design. Nie trawię tych wielgachnych grafik. Widzieliście jak wygląda nowy pclab.pl ? Przecież to jest jakiś żart. Jeszcze czytelne jest dla mnie twojepc.pl oraz jak wspomniałem wcześniej ppa.pl

Ale to jest ich jakiś autorski projekt, więc żeby zrobić coś podobnego to pewnie miesiące roboty za którą nikt nie zapłaci nawet uśmiechami bombelka Wink
  
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: Własny portal
Reply #5 - 31. May 2019 at 18:54
Print Post  
leosh wrote on 31. May 2019 at 15:14:
Ja tam wolę old school design. Nie trawię tych wielgachnych grafik. Widzieliście jak wygląda nowy pclab.pl ? Przecież to jest jakiś żart. Jeszcze czytelne jest dla mnie twojepc.pl oraz jak wspomniałem wcześniej ppa.pl

Ale to jest ich jakiś autorski projekt, więc żeby zrobić coś podobnego to pewnie miesiące roboty za którą nikt nie zapłaci nawet uśmiechami bombelka Wink


A ja mam na odwrót. Nie trawię designu rodem z lat 90. i wczesnych 00. Ma być schludnie i nowocześnie. :]
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top