Page Index Toggle Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18 Send TopicPrint
Very Hot Topic (More than 25 Replies) YT Filmy (Read 55076 times)
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #45 - 05. Dec 2019 at 20:27
Print Post  
Wykryto rakotwórczą substancję w lekach dla cukrzyków i innych.

(You need to Login or Register to view media files and links)
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #46 - 06. Dec 2019 at 01:02
Print Post  
Świetnie... kolejny oszołom z kręgu Jerzego Zięby i innej "biologii totalnej"... że też ludzie kupują ten szajs  Cheesy
Takie ględzenie poparte pseudonauką. Szkoda czasu.

PS: Książka "Zneutralizuj chemię z pożywienia"...  Grin Grin Grin No niech mu ktoś powie, że każde jedzenie to chemia. Nawet woda to chemia  Roll Eyes

PPS: A zdajesz Ty sobie sprawy ile tzw chemii (w tym m.in. związki bromu w znacznych ilościach) zawierają i emitują w gazowej formie komputery - przede wszystkim notebooki i starsze desktopy (sprzed wszystkich RoHSów itd)? I tu jest akurat udowodnione, że związki tego odkładają się w organiźmie i powodują m.in. guzy wątroby, tarczycy czy obniżenie libido.
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #47 - 06. Dec 2019 at 01:39
Print Post  
Owszem, tylko zapominasz o tym, to co kiedyś było naturalną wiedzą znikło w skutek oglupiania ludzi i przywyczajania do wygodnego życia. Bo skoro jesteśmy przy chemii to w skutek odpowiedniej diety, zielarstwa itd ludzie byli w stanie utrzymać prawidłową równowagę chemiczną ciała, zapobiegając tym samym rozwojowi wielu chorób. Medykamenty to syntetyczne odpowiedniki tego po czym ludzie depczą nawet nie wiedząc o tym. A ten oszołom jest lekarzem Wink

Jeśli nie obejrzaleś calego filmu to podał rozwiązanie jak pominąć te leki metodami naturalnymi. A teraz przykład znajomego, ktory chorował na boreliozę, dla współczesnej medycyny problem nie do przeskoczenia, a wystarczy nalewka ze szczeci pospolitej.
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #48 - 06. Dec 2019 at 02:45
Print Post  
Proszę Cię... ziołolecznictwo... co jeszcze? Bioenergoterapia i stawianie baniek?  Grin Grin Grin
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1748
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #49 - 06. Dec 2019 at 15:19
Print Post  
16 rdzeniowy Opteron za 19 dolców:
(You need to Login or Register to view media files and links)
  
Back to top
 
IP Logged
 
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #50 - 10. Dec 2019 at 14:15
Print Post  
NERDY Z FORUM ELEKTRODY

(You need to Login or Register to view media files and links)
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #51 - 10. Dec 2019 at 19:44
Print Post  
Hahaha cytaty jak żywcem z Elektrody Grin

Ale niestety czasem trzeba cośtam wyszperać (aczkolwiek porady dot. komputerów to oni mają na poziomie benchmark.pl itp Wink
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #52 - 10. Dec 2019 at 22:44
Print Post  
Mnie to ogólnie na forach rozbraja - podobnie jak to, żeby wcisnąć f1 gdy klawiatury nie wykryto - poszukaj w google, ale przecież użyłem google, żeby znaleźć forum z potencjalną odpowiedzią.
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #53 - 11. Dec 2019 at 15:59
Print Post  
Genialny wykład dr. Jerzego Jaśkowskiego o leczeniu nowotworów

(You need to Login or Register to view media files and links)
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
MarianX
VIP Member
*****
Offline



Posts: 6930
Location: Hrubieszow
Joined: 31. May 2012
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #54 - 11. Dec 2019 at 17:05
Print Post  
ooo dzięki, bardzo ciekawe Smiley
  
Back to top
 
IP Logged
 
forteller
Senior Member
****
Offline


Overclocking since 2003

Posts: 3251
Location: Kraków
Joined: 28. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #55 - 11. Dec 2019 at 18:02
Print Post  
pawelemtica wrote on 11. Dec 2019 at 15:59:
Genialny wykład dr. Jerzego Jaśkowskiego o leczeniu nowotworów

(You need to Login or Register to view media files and links)

Przepraszam, ale w czym ten wykład jest genialny? Gość zaczyna wykład od kwestii wyższości książki nad medium cyfrowym tłumacząc, że książka będzie za 50 lat dostępna, a za 5-10 lat informacja na nośniku cyfrowym zniknie. Dobra, jest starszym panem, nie musi się znać, chociaż to już zapowiedź tego że będzie grubo.

Obejrzałem pierwsze 10 minut tego "wykładu". To co usłyszałem potwierdziło, że gość nie ma bladego pojęcia o tym jak wyglądają obecnie studia medyczne i próbuje popierać swoje tezy jakimiś wymyślonymi z kosmosu teoriami. Za dużo specjalizacji? Powodzenia w opanowaniu wiedzy w każdej dziedzinie medycyny. Ton całej wypowiedzi ma charakter ataku na Polską służbę zdrowia. Że kiedyś to można było za 10zł/dziennie wyleczyć wrzody pijąc spirytus, a teraz się nie da. Lol.

Nie jestem lekarzem, ale naprawdę przeraża mnie wizja, że ludzie słuchają takich rzeczy, wierzą w to i szerzą dalej. Nie znam typa, nie interesuje mnie ta "działka medycyny" (leczenie nowotworów chodzeniem po słońcu), ale sprawdziłem kto to jest. Naczelny przodownik antyszczepionkowców. No to z czym do ludzi...
  

Mam za dużo zestawów i za dużo tekstu naprodukowałem aby to wszystko tutaj pomieścić...
Back to top
IP Logged
 
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #56 - 11. Dec 2019 at 20:21
Print Post  
Co jednak trzeba zaznaczyć, że dużo osób nie będąc lekarzem coraz częściej zauważa, że to tylko biznes i żyłowanie cen i wyników sprzedaży. Więc nie jest to taki do końca nie trafiony argument.
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
kazeobi
Senior Member
****
Offline



Posts: 3328
Location: Warszawa
Joined: 14. Jan 2017
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #57 - 11. Dec 2019 at 21:07
Print Post  
A czy słyszałeś o takim słowie "kapitalizm"?
  

]
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #58 - 11. Dec 2019 at 23:23
Print Post  
forteller wrote on 11. Dec 2019 at 18:02:
pawelemtica wrote on 11. Dec 2019 at 15:59:
Genialny wykład dr. Jerzego Jaśkowskiego o leczeniu nowotworów

(You need to Login or Register to view media files and links)

Przepraszam, ale w czym ten wykład jest genialny? Gość zaczyna wykład od kwestii wyższości książki nad medium cyfrowym tłumacząc, że książka będzie za 50 lat dostępna, a za 5-10 lat informacja na nośniku cyfrowym zniknie. Dobra, jest starszym panem, nie musi się znać, chociaż to już zapowiedź tego że będzie grubo.

Obejrzałem pierwsze 10 minut tego "wykładu". To co usłyszałem potwierdziło, że gość nie ma bladego pojęcia o tym jak wyglądają obecnie studia medyczne i próbuje popierać swoje tezy jakimiś wymyślonymi z kosmosu teoriami. Za dużo specjalizacji? Powodzenia w opanowaniu wiedzy w każdej dziedzinie medycyny. Ton całej wypowiedzi ma charakter ataku na Polską służbę zdrowia. Że kiedyś to można było za 10zł/dziennie wyleczyć wrzody pijąc spirytus, a teraz się nie da. Lol.

Nie jestem lekarzem, ale naprawdę przeraża mnie wizja, że ludzie słuchają takich rzeczy, wierzą w to i szerzą dalej. Nie znam typa, nie interesuje mnie ta "działka medycyny" (leczenie nowotworów chodzeniem po słońcu), ale sprawdziłem kto to jest. Naczelny przodownik antyszczepionkowców. No to z czym do ludzi...


No cóż, widać nie oglądałeś filmików z innymi oszołomami "leczącymi bez leków" (no bo po co komu nauka, skoro mamy wiarę w gusła?).

Generalnie dla nauki są uniwersytety, a pajace to do cyrku, a nie pchać się przed kamery i ględzić pseudonaukowe bzdury. Tacy ludzie są niebezpieczni - wierzą sobie w te rzeczy, to niech wierzą, ale niech nie podają tego dalej bo wiara w idiotyzmy z internetu jest zaraźliwa, a potem są dramaty. Moja babcia też dziadka dolegliwości leczyła nalewkami z łupin orzecha i ziółkami  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes. Po czym gdy zdiagnozowano raka żołądka to już za późno było Sad
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1748
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #59 - 13. Dec 2019 at 15:06
Print Post  
I coś z Voodoo Rush i K5:

(You need to Login or Register to view media files and links)
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top