Page Index Toggle Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18 Send TopicPrint
Very Hot Topic (More than 25 Replies) YT Filmy (Read 55750 times)
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #60 - 13. Dec 2019 at 22:10
Print Post  
TRUJĄCE PCV W MĄCE - OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTEM ZDROWIA

(You need to Login or Register to view media files and links)
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #61 - 17. Dec 2019 at 19:59
Print Post  
2020 będzie rokiem VR

(You need to Login or Register to view media files and links)

...a niektórzy twierdzą, że to przejściowa moda ;]
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #62 - 17. Dec 2019 at 20:20
Print Post  
Na razie to próba zwrócenia uwagi nie zainteresowanych, jeśli koszt zwrotu z tytułu sprzedaży będzie mizerny to producenci porzucą projekt, bo w nieskończoność nie będą ładować kasy w coś czym ludzie nie są zainteresowani.
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1750
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #63 - 17. Dec 2019 at 21:16
Print Post  
HanJammer wrote on 17. Dec 2019 at 19:59:
2020 będzie rokiem VR

(You need to Login or Register to view media files and links)

...a niektórzy twierdzą, że to przejściowa moda ;]



I zdania nie zmieniam. Zobaczmy co ma do powiedzenia szef działu Xboxa o najnowszej konsoli:

"Mam pewien problem z VR – to izolacja i myślenie o grach jako wspólnym doświadczeniu. Odpowiadamy na prośby naszych klientów i... Nikt nie prosi o VR. Zdecydowana większość naszych klientów wie, że jeśli chcą otrzymać doświadczenie VR, to są inne miejsca, w których można je zdobyć.”

"firma nie koncentruje się na wirtualnej rzeczywistości."

Nic dodać nic ująć.
  
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #64 - 18. Dec 2019 at 01:16
Print Post  
leosh wrote on 17. Dec 2019 at 21:16:
"Mam pewien problem z VR – to izolacja i myślenie o grach jako wspólnym doświadczeniu. Odpowiadamy na prośby naszych klientów i... Nikt nie prosi o VR. Zdecydowana większość naszych klientów wie, że jeśli chcą otrzymać doświadczenie VR, to są inne miejsca, w których można je zdobyć.”


...tak jak najlepiej sprzedająca się konsola na rynku tj PS4 gdzie PSVR mimo relatywnie niższej jakości od pozostałych hmd tej generacji (Rift, Vive) okazało się sporym sukcesem.

PS: Tylko krowa nie zmienia zdania jak to mawiała moja mama ;]
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #65 - 18. Dec 2019 at 02:24
Print Post  
Nie mówię, że jest głupie, ale ja raczej nie chciałbym siedzieć kilka godzin z tym na głowie, kupić za grubą kasę i do tego odpowiedni pc, żeby poużywac od wielkiego dzwona to się mijaz celem.

Natomiast od strony typowo biznesowej to moim zdaniem jeszcze dlugie lata miną zanim vr się spopularyzuje i o ile. Zauważ, że pc są popluarne w kilku krajach na krzyż, a reszta to głównie konsole patrząc na coroczne wyniki sprzedaży, a z kolei każdy producent konsol już próbował vr i nie pykło. Ostatni taki projekt był chyba do playstation2 we współpracy z olimpusem i było co najwyżej ciekawostką. Na ps3 nic, ps4 coś tam próbują, ale szału nie ma, ms i nintendo odpuściły. Co do pc to nawet w bogatych krajach jak uk ludzie mówią wprost, że kilkaset funii to za dużo za gadżet.
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #66 - 18. Dec 2019 at 02:31
Print Post  
PSVR nie pykło? (You need to Login or Register to view media files and links)

Dostępność sprzętu (nawet tego drogiego) zupełnie nie potwierdza tych Waszych opinii - zestawy rozchodzą się w takim tempie, że producenci nie nadążają z produkcją kolejnych. Wiadomo, że jak ktoś lubi plaskate strategie 2D czy 2,5D albo indykowe platformówki retro to naleśnik się do tego nadaje w sam raz, ale symulatory, wyścigi, generalnie gry z FPP... oj trudno się w to gra bez gogli na ryju. Niby ładne, niby dopracowane - a wrażenia jak w 2010 roku... brak immersji... brak prezencji... tylko płacz i tęsknota ;]

Z resztą to, że VR jest już w mainstreamie widać na grupach (polskich) na FB - jeszcze rok temu pisali tam głównie ewangeliści VR podobni do mnie Wink i developerzy gier i doświadczeń - obecnie co chwila pytania od n00bów i już nawet jakieś sprzeczki i kłótnie fanbojów o to który HMD lepszy...
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1750
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #67 - 18. Dec 2019 at 06:57
Print Post  
4mln na 100mln sprzedanych konsol PS4... Na faktycznie sukces jak talala.
Inna rzecz ile tych zestawów jest aktywnie użytkowanych, a nie od świnta to świnta, co by pokazać znajomkom jakie to cudo, a przez większość czasu zbiera tylko kurz.

  
Back to top
 
IP Logged
 
forteller
Senior Member
****
Offline


Overclocking since 2003

Posts: 3251
Location: Kraków
Joined: 28. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #68 - 18. Dec 2019 at 08:00
Print Post  
Kinect na początku też miał wzięcie. Ja jestem sceptyczny głównie dlatego, że prawdopodobnie nigdy nie będę mógł używać VR, ale nie tylko. Bieganie po pokoju jak debil z hełmem na głowie to nie moja para kaloszy Wink
  

Mam za dużo zestawów i za dużo tekstu naprodukowałem aby to wszystko tutaj pomieścić...
Back to top
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1750
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #69 - 18. Dec 2019 at 08:28
Print Post  
forteller wrote on 18. Dec 2019 at 08:00:
Kinect na początku też miał wzięcie. Ja jestem sceptyczny głównie dlatego, że prawdopodobnie nigdy nie będę mógł używać VR, ale nie tylko. Bieganie po pokoju jak debil z hełmem na głowie to nie moja para kaloszy Wink


Otóż to Smiley Zabawy z błędnikiem na niesprawdzonym polu jakim jest VR niczego dobrego nie wróży. Już dziś można sobie w youtube obejrzeć jak wygląda w praktyce korzystanie z VR przez laików (wpisując frazę typu vr fail compilation) - a przecież właśnie w takich klientów celują korpo zachęcające do zakupu tego ustrojstwa.
Może jak ktoś się w pracy nudzi całe dnie pierdząc w menedżerski stołek, to może mu się chcieć po pracy zakładać na głowę hełm i plątać w kablach uciekając od życia Smiley
Normalny człowiek, gracz po woli wygodę czyli klasyka, pad w rękę, wygodny fotel i ogrywanie gierki przed telewizorem.

  
Back to top
 
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #70 - 18. Dec 2019 at 12:34
Print Post  
forteller wrote on 18. Dec 2019 at 08:00:
Kinect na początku też miał wzięcie. Ja jestem sceptyczny głównie dlatego, że prawdopodobnie nigdy nie będę mógł używać VR, ale nie tylko. Bieganie po pokoju jak debil z hełmem na głowie to nie moja para kaloszy Wink


Ja tam nie wiem, nie gram w gry dla małp typu Beat Sabre... jedyna taka w którą grałem to Robo Recall, ale tam głównie się strzelało.

Pozostałe tytuły w tym Skyrim VR ogarniam z fotela (choć przyznam, że korzystanie z mieczy czy toporów musi wyglądać idiotycznie, dlatego ograniczam się do łuku i magii Wink ).

W mojej top 10 gier ever jest już jeden VR exclusive (Lone Echo). W Święta mam zamiar potestować Vader: Immortal :]
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
forteller
Senior Member
****
Offline


Overclocking since 2003

Posts: 3251
Location: Kraków
Joined: 28. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #71 - 18. Dec 2019 at 19:34
Print Post  
Ja mam ten problem, że mi niedobrze robi się nawet używając tradycyjnego ekranu, więc nie sądzę by VR mi kiedyś siadło.
  

Mam za dużo zestawów i za dużo tekstu naprodukowałem aby to wszystko tutaj pomieścić...
Back to top
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #72 - 19. Dec 2019 at 16:40
Print Post  
Pierwsze wrażenia z Half Life: Alyx: (You need to Login or Register to view media files and links)
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
pawelemtica
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1118
Joined: 30. Jan 2018
Gender: Male
Re: YT Filmy
Reply #73 - 29. Dec 2019 at 22:31
Print Post  
Stonoga: Od wielu lat mafia pruszkowska ma wtyki w PiS-ie

(You need to Login or Register to view media files and links)
  

Jeśli są błędy w moich postach to znaczy, że piszę z tel Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
m4us
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1372
Joined: 21. Jan 2019
Re: YT Filmy
Reply #74 - 30. Dec 2019 at 13:06
Print Post  
jesli te cywilne vr robi sie tak popularne to ciekawe co tam maja w sektorze militarnym Wink

HanJammer wrote on 18. Dec 2019 at 02:31:
brak immersji.

jak jakas gra jest dobrze zrobiona (i wkreca) to i tak sie lapie takie tunel vision ze swiat nie istnieje Wink

leosh wrote on 18. Dec 2019 at 08:28:
zakładać na głowę hełm i plątać w kablach

w koncu kiedys technologia nadgoni i nie bedzie kabelkow i helmow tylko lekkie okularki Wink

(You need to Login or Register to view media files and links)

a te quantumowe gogle sa jakos zgrabniejsze niz cywilne wynalazki Wink (pomijajac ofc inne elementy systemu  Roll Eyes
  

Dell 420 MT 2x PIII 1Ghz 2GB RIMM GF2MX
nieretro SZUFLE Cheesy
Lap 486DX2 4MB Ram i kilka innych WiP
MB  Procomp BVC1A-H ktore lubi sie przywiesic zamienie
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top