Page Index Toggle Pages: 1 [2]  Send TopicPrint
Hot Topic (More than 10 Replies) Chamstwo i drobnomieszczaństwo ;) (Read 5280 times)
Lou Fontaine
Full Member
***
Offline



Posts: 285
Joined: 07. Nov 2019
Gender: Female
Re: Chamstwo i drobnomieszczaństwo ;)
Reply #15 - 19. Aug 2020 at 07:45
Print Post  
No, żarcik kolegi pawelemtica bardzo adekwatny do nazwy wątku. xD Aż by się chciało rzucić jakimś memem o nieszczęśliwych incelach...
Myślę, że faceci, którzy spotykają na swojej drodze takie kobiety, jak z tego gównomema, też powinni dziękować swojej męskiej części ciała, bo ewidentnie przejęła u nich procesy odpowiedzialne za myślenie.  Cheesy

Ja sama nigdy nie związałabym się z kimś, kto nie akceptuje którejkolwiek z moich pasji i trajkotałby mi nad głową, że "znowu złom", ale nie krytykuję nikogo ani nic, bo jestem dziwnym człowiekiem i mam dziwne priorytety.  Grin
  
Back to top
 
IP Logged
 
8art33z
Full Member
***
Offline


Retro since 1979

Posts: 793
Location: Zjednoczony Poznań
Joined: 20. Mar 2018
Gender: Male
Re: Chamstwo i drobnomieszczaństwo ;)
Reply #16 - 19. Aug 2020 at 09:26
Print Post  
Lou Fontaine wrote on 19. Aug 2020 at 07:45:
No, żarcik kolegi pawelemtica bardzo adekwatny do nazwy wątku. xD Aż by się chciało rzucić jakimś memem o nieszczęśliwych incelach...
Myślę, że faceci, którzy spotykają na swojej drodze takie kobiety, jak z tego gównomema, też powinni dziękować swojej męskiej części ciała, bo ewidentnie przejęła u nich procesy odpowiedzialne za myślenie.  Cheesy

Ja sama nigdy nie związałabym się z kimś, kto nie akceptuje którejkolwiek z moich pasji i trajkotałby mi nad głową, że "znowu złom", ale nie krytykuję nikogo ani nic, bo jestem dziwnym człowiekiem i mam dziwne priorytety.  Grin


No Lou obczajam Twojego insta i fiu fiu, pokoik zaczyna dobrze wyglądać Smiley
  

486SX-33MHz / BEK-P405 / 64MB / Sound Blaster 16 (CT2290) / S3 Trio64V+
Pentium MMX 200@250MHz / PcPartner 35-8333 / 128MB / Sound Blaster AWE64 (CT4520) / Matrox Millenium II + 3Dfx Voodoo 4MB
Back to top
WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1 [2] 
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top