Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Hot Topic (More than 10 Replies) Konflikty, zwary, sprzeczki, niporozumienia... (Read 3757 times)
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Konflikty, zwary, sprzeczki, niporozumienia...
02. Dec 2019 at 15:06
Print Post  
314TeR wrote on 02. Dec 2019 at 14:58:
TL886 kupujesz gotowca. Jest parę wersji, różnią się generalnie ilością obsługiwanych układów i prędkością programowania. Nie mniej na potrzeby BIOSów każdy z nich się nada.


TL866 nie TL886 i jest jedna wersja - TL866II Plus. Przecież nawet na stronie producent podaje że CS i A są dawno wycofane i w zasadzie nikt nie ma prawa ich sprzedawać (od autoryzowanych dystrybutorów zostały wycofane o ile pamiętam na początku 2018 roku).

Więc nie TL886, nie TL866, nie TL866CS, nie TL866A tylko TL866II Plus bo to jedyna oficjalna, wspierana wersja.
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
314TeR
Senior Member
****
Offline


Zak®ęcony fan komputerów
;)

Posts: 1705
Location: Warszawa
Joined: 01. Apr 2019
Gender: Male
Re: Konflikty, zwary, sprzeczki, niporozumienia...
Reply #1 - 02. Dec 2019 at 15:43
Print Post  
Panie profesorze HanJammer, czy ktoś się czepia każdej Twojej literówki w modelu czy nazwie urządzenia o który wspominasz? Nie musisz krzyczeć wytłuszczając i powiększając oznaczenia. Czytaj w kontekście. Do zaprogramowania tego co chce @Callahan nada się każdy stary czy nowy TL866, jak i wiele innych programatorów. Nie ważny czy to programator używany sprzed 2 - 3 który ma np znajomy czy aktualny model II Plus.
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
WWW  
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: Konflikty, zwary, sprzeczki, niporozumienia...
Reply #2 - 02. Dec 2019 at 16:20
Print Post  
314TeR wrote on 02. Dec 2019 at 15:43:
Panie profesorze HanJammer, czy ktoś się czepia każdej Twojej literówki w modelu czy nazwie urządzenia o który wspominasz?


Ja to robię tylko w przypadku osób, które wciskają się do każdego wątku odpisując nie na temat lub podając błędne informacje.
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
314TeR
Senior Member
****
Offline


Zak®ęcony fan komputerów
;)

Posts: 1705
Location: Warszawa
Joined: 01. Apr 2019
Gender: Male
Re: Konflikty, zwary, sprzeczki, niporozumienia...
Reply #3 - 02. Dec 2019 at 17:01
Print Post  
HanJammer wrote on 02. Dec 2019 at 16:20:
314TeR wrote on 02. Dec 2019 at 15:43:
Panie profesorze HanJammer, czy ktoś się czepia każdej Twojej literówki w modelu czy nazwie urządzenia o który wspominasz?


Ja to robię tylko w przypadku osób, które wciskają się do każdego wątku odpisując nie na temat lub podając błędne informacje.


HanJammer - czepiasz się non stop mnie - robisz to celowo i widzę to nie tylko ja. Non stop jakieś docinki, przekręcanie Nicka, złośliwości i nie tylko w stosunku do mnie ale i innych. Masz mentalność statystycznego użytkownika Fecebooka, którego jedynym celem jest czyhanie na czyjś błąd, aby mu zaserwować złośliwość. Czerpiesz z tego jakąś przyjemność? Dowartościowujesz się takim działaniem?

Ja jestem spokojną osobą, ale jeśli zarzuca mi się działania w jakikolwiek formie szkodzące forum i atmosferze to nie będę tego przemilczał. Zarzucasz mi kłamstwo, więc proszę - napisz gdzie gdzie w tym temacie na pytanie @Callahan odpowiedziałem jak to napisałeś "odpisując nie na temat", albo podałem błędne informacje. Ty widzisz literówkę w modelu programatora w poście (You need to Login or Register to view media files and links), ale nie widzisz, albo nie chcesz widzieć, że dwa posty wyżej (You need to Login or Register to view media files and links) podałem prawidłową nazwa.

Proszę czekam na wyjaśnienie gdzie:
HanJammer wrote on 02. Dec 2019 at 16:20:
...wciskają się do każdego wątku odpisując nie na temat lub podając błędne informacje.


Masz jaja aby przeprosić tu na forum?
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
WWW  
IP Logged
 
HanJammer
Senior Member
****
Offline


Retro sretro

Posts: 2369
Location: Warszawa
Joined: 21. Aug 2018
Gender: Male
Re: Konflikty, zwary, sprzeczki, niporozumienia...
Reply #4 - 02. Dec 2019 at 17:39
Print Post  
314TeR wrote on 02. Dec 2019 at 17:01:
Masz jaja aby przeprosić tu na forum?


Cry me a river.

Co do dopominania się przeprosin to niezłe masz ego kolego.
  

"Dziś to już kompletnie inna maszyna i coraz więcej bólu/płaczu/tęsknoty za dawnymi czasami." Cry
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
KGB
Senior Member
****
Offline


Kyro - HE NEVER SLEEPS

Posts: 1026
Joined: 03. Sep 2019
Gender: Male
Re: 'Znaleziska na serwisach aukcyjnych'
Reply #5 - 19. Jan 2020 at 19:00
Print Post  
leosh wrote on 19. Jan 2020 at 07:38:
Średnio dobrze ją wspominam. Na papierze w technikaliach faktycznie jedna z najszybszych kart na AGP, ale w realnym użytkowaniu napotkałem sporo problemów. Co gra to problem...

niby jakie problemy miales z taka grafa ? to ma raczej taki sam mostek jak X1xxx ,a z moja X1650 agp jakos problemow nie mam i z HD3870 pci-e tez nie mam problemow, wiec jestem ciekaw

leosh wrote on 19. Jan 2020 at 13:02:
To był chyba ostatni moment kiedy jeszcze trzymałem się AGP, ale nie było warto. Podobnie jak te wynalazki Asrocka czyli płyty zarówno z AGP i PCI-ex czy z pamięciami DDR i DDR2. Wydajnościowa kaszanka.

pewnie ciut mniej wydajne niz plyty na chipsetach intela, bo pewnie o s775 piszesz - gdybys mial s939 i AM2 to bys raczej tak nie pisal  Tongue
problem z plytami asrocka majacymi agp i pci-e na jednej plycie polegal na lamerstwie wlascicieli  Cheesy
tam bylo agp8x pelnoprawne, a slot pci-e 16x byl elektrycznie konwersja na 4x,
mialem przypadek, ze koles do takiego sprzetu kupil 8800gts i zdziwil sie, ze nie dziala - 8800 potrzebuje pci-e 8x
  
Back to top
 
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1748
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: 'Znaleziska na serwisach aukcyjnych'
Reply #6 - 19. Jan 2020 at 20:55
Print Post  
KGB wrote on 19. Jan 2020 at 19:00:
leosh wrote on 19. Jan 2020 at 07:38:
Średnio dobrze ją wspominam. Na papierze w technikaliach faktycznie jedna z najszybszych kart na AGP, ale w realnym użytkowaniu napotkałem sporo problemów. Co gra to problem...

niby jakie problemy miales z taka grafa ? to ma raczej taki sam mostek jak X1xxx ,a z moja X1650 agp jakos problemow nie mam i z HD3870 pci-e tez nie mam problemow, wiec jestem ciekaw

leosh wrote on 19. Jan 2020 at 13:02:
To był chyba ostatni moment kiedy jeszcze trzymałem się AGP, ale nie było warto. Podobnie jak te wynalazki Asrocka czyli płyty zarówno z AGP i PCI-ex czy z pamięciami DDR i DDR2. Wydajnościowa kaszanka.

pewnie ciut mniej wydajne niz plyty na chipsetach intela, bo pewnie o s775 piszesz - gdybys mial s939 i AM2 to bys raczej tak nie pisal  Tongue
problem z plytami asrocka majacymi agp i pci-e na jednej plycie polegal na lamerstwie wlascicieli  Cheesy
tam bylo agp8x pelnoprawne, a slot pci-e 16x byl elektrycznie konwersja na 4x,
mialem przypadek, ze koles do takiego sprzetu kupil 8800gts i zdziwil sie, ze nie dziala - 8800 potrzebuje pci-e 8x


Niespecjalnie chce mi się klepać jeśli z góry zakładasz (nie wprost, ale jednak), że się wuja znam.
  
Back to top
 
IP Logged
 
KGB
Senior Member
****
Offline


Kyro - HE NEVER SLEEPS

Posts: 1026
Joined: 03. Sep 2019
Gender: Male
Re: 'Znaleziska na serwisach aukcyjnych'
Reply #7 - 20. Jan 2020 at 00:57
Print Post  
leosh wrote on 19. Jan 2020 at 20:55:
Niespecjalnie chce mi się klepać jeśli z góry zakładasz (nie wprost, ale jednak), że się wuja znam.


a strzelajac FOCHa nie obawiasz sie, ze podpadniesz jednak pod przyslowie ?
  
Back to top
 
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1748
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: Konflikty, zwary, sprzeczki, niporozumienia..
Reply #8 - 20. Jan 2020 at 08:14
Print Post  
KGB wrote on 20. Jan 2020 at 00:57:
leosh wrote on 19. Jan 2020 at 20:55:
Niespecjalnie chce mi się klepać jeśli z góry zakładasz (nie wprost, ale jednak), że się wuja znam.


a strzelajac FOCHa nie obawiasz sie, ze podpadniesz jednak pod przyslowie ?


Nie jest to na liście rzeczy, których się obawiam.
  
Back to top
 
IP Logged
 
VooDooMan
Forum Moderator
*****
Offline


Retro Martyr

Posts: 3061
Location: Wielkopolska
Joined: 30. May 2012
Gender: Male
Re: 'Znaleziska na serwisach aukcyjnych'
Reply #9 - 20. Jan 2020 at 08:45
Print Post  
Panowie leosh & KGB, widziałem, że się zwara szykuje więc przeniosłem to do odpowiedniego tematu gdzie się można wyżyć Smiley Niemniej jednak polecam formę prywatnych wiadomości Wink

Off-Topic replies have been moved to (You need to Login or Register to view media files and links).
  

"...ale najpierw zrozumcie mój ból"
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1748
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: 'Znaleziska na serwisach aukcyjnych'
Reply #10 - 20. Jan 2020 at 09:25
Print Post  
Żadnej dramy nie ma. Kolega KGB sądzi według swojej miary, ja według swojej i tyle.
  
Back to top
 
IP Logged
 
VooDooMan
Forum Moderator
*****
Offline


Retro Martyr

Posts: 3061
Location: Wielkopolska
Joined: 30. May 2012
Gender: Male
Re: Konflikty, zwary, sprzeczki, niporozumienia..
Reply #11 - 20. Jan 2020 at 10:25
Print Post  
Rozumiem, ale to nie szło w dobrym kierunku i dlatego przeniosłem. to też przenoszę teraz Wink
  

"...ale najpierw zrozumcie mój ból"
(You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
IP Logged
 
KGB
Senior Member
****
Offline


Kyro - HE NEVER SLEEPS

Posts: 1026
Joined: 03. Sep 2019
Gender: Male
Re: Konflikty, zwary, sprzeczki, niporozumienia...
Reply #12 - 20. Jan 2020 at 13:28
Print Post  
leosh wrote on 20. Jan 2020 at 09:25:
Kolega KGB sądzi według swojej miary, ja według swojej i tyle.

wzorzec mojej miary jest przechowywany w Sevres, wiec w razie watpliwosci zawsze mozna porownac  Cool
problem wynikl z tego, ze rzuciles jakies bezpodstawne (jak sie pozniej okazalo) twierdzenia, a gdy przyszlo do ich skonkretyzowania to wycofales sie rakiem,
powolujac sie na odwieczne prawo FOCHa, na obraze, ktorej nie bylo,
chyba nie o to chodzi w wymianie zdan, pogladow i INFORMACJI, czyli istoty forum  Tongue
  
Back to top
 
IP Logged
 
leosh
Senior Member
****
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 1748
Joined: 19. May 2019
Gender: Male
Re: Konflikty, zwary, sprzeczki, niporozumienia...
Reply #13 - 20. Jan 2020 at 13:41
Print Post  
KGB wrote on 20. Jan 2020 at 13:28:
leosh wrote on 20. Jan 2020 at 09:25:
Kolega KGB sądzi według swojej miary, ja według swojej i tyle.

wzorzec mojej miary jest przechowywany w Sevres, wiec w razie watpliwosci zawsze mozna porownac  Cool
problem wynikl z tego, ze rzuciles jakies bezpodstawne (jak sie pozniej okazalo) twierdzenia, a gdy przyszlo do ich skonkretyzowania to wycofales sie rakiem,
powolujac sie na odwieczne prawo FOCHa, na obraze, ktorej nie bylo,
chyba nie o to chodzi w wymianie zdan, pogladow i INFORMACJI, czyli istoty forum  Tongue


Niech Ci tam będzie
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top