Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Godlike'a Kanał YOUTUBE (Read 545 times)
Godlike
YaBB Newbies
*
Offline


3dfx

Posts: 33
Joined: 21. Jan 2018
Godlike'a Kanał YOUTUBE
19. Apr 2020 at 22:22
Print Post  
Wszystkich nas łączy pasja do oprogramowania oraz sprzętu komputerowego z minionych lat. Jest świetnie śledzić tą całą technologiczną ewolucję i mieć z nią do czynienia. Dziś zapraszam Was na mój kanał Youtube: Real Hardware, True Software. Będzie dla mnie miło ponownie znów zintegrować się z rodzimym forum. Zasoby z mojego kanału raczkują ale powoli do przodu. Nie tworzyłem jeszcze własnych treści na filmach oraz wszystko nagrywane jest jeszcze telefonem, zatem proszę o wzięcie tego pod uwagę. Jest dużo do omówienia w kwestii retro sprzętu i oprogramowania. Zapraszam do komentowania, polubienia czy tez niepolubienia i subskrybowania jeśli się podoba. Cel utworzenia kanału jest z racji tego, że ciągle coś naprawiam, buduję i usprawniam od 20lat zainspirowany grami DOS jak i 3D z lat '90. Mieszkam za granicą, prowadzę kanał w języku angielskim, z racji tego, że chciał bym żeby treść trafiła do szerszego grona publiczności. Życzę każdemu, żeby bezpiecznie jak i zdrowo psychicznie oraz fizycznie przebił się przez ten chaos, który zalał naszą planetę. Podziękowania dla VooDooMan, który przyczynił się do powstania ostatniego materiału

LISTA:

(You need to Login or Register to view media files and links)
(You need to Login or Register to view media files and links)
(You need to Login or Register to view media files and links)
(You need to Login or Register to view media files and links)

Jeśli wątek jest w nieodpowiednim miejscu to poproszę o przeniesienie.
Pozdrawiam "Paweł" Godlike
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top