Page Index Toggle Pages: 1 Send Topic
Normal Topic Abit ST6 - problem z portami PS2 (Read 709 times)
Martin
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 5
Joined: 04. Feb 2022
Gender: Male
Abit ST6 - problem z portami PS2
17. Oct 2022 at 16:03
 
Cześć, odpaliłem po raz pierwszy po kilku miesiącach nieużywania swojego "RetroPC"  i od startu przywitała mnie przykra niespodzianka. Zaraz przy ładowaniu systemu głośniczek piszczy równym dźwiękiem, słychać też ten sam dźwięk jak przy wciśnięciu kilku klawiszy przy starcie komputera. Klawiatura i myszka nie są wykrywane w momencie, gdy załaduje się Windows, a dźwięki z głośniczka ustają, gdy tylko odepnę klawiaturę. Przewiduję awarię "czegoś" co odpowiada na płycie za porty PS2.
Spotkał się ktoś może z podobnym problemem? Będę wdzięczny za wszelką udzieloną pomoc.
  
Back to top
 
IP Logged
 
smola
3dfx Friends
*****
Offline



Posts: 627
Location: krk
Joined: 16. Dec 2020
Gender: Male
Re: Abit ST6 - problem z portami PS2
Reply #1 - 17. Oct 2022 at 17:09
 
Jesli klawka i mysz sa sprawne w innym kompie, to sio padniete a dokladnie modul od kb/ms w nim. Taki sam st6 wlasnie czeka na dawce, widac to powszechna usterka, szczegolnie jak sie przepina sprzet na wlaczonej plycie Wink (You need to Login or Register to view media files and links) ten przypadek i dodatkowe wyjasnienia.
  

(You need to Login or Register to view media files and links) :: (You need to Login or Register to view media files and links) :: (You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
Martin
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 5
Joined: 04. Feb 2022
Gender: Male
Re: Abit ST6 - problem z portami PS2
Reply #2 - 17. Oct 2022 at 17:48
 
Jak zawsze można na Ciebie liczyć z odpowiedzią. Smiley I tak jak przy V5 5500 nie zawracałem Ci już głowy - bo dostałem od innego posiadacza film, na którym mam potwierdzenie, że ta karta przy GTA 1 dokładnie tak się zachowuje (nie jest to uszkodzenie mojej), to tutaj z miejsca zainstalowałem Signala i puszczam PW z nr. Smiley
  
Back to top
 
IP Logged
 
ssdt
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 22
Joined: 15. Jul 2022
Re: Abit ST6 - problem z portami PS2
Reply #3 - 19. Oct 2022 at 18:17
 
smola wrote on 17. Oct 2022 at 17:09:
Jesli klawka i mysz sa sprawne w innym kompie, to sio padniete a dokladnie modul od kb/ms w nim. Taki sam st6 wlasnie czeka na dawce, widac to powszechna usterka, szczegolnie jak sie przepina sprzet na wlaczonej plycie Wink (You need to Login or Register to view media files and links) ten przypadek i dodatkowe wyjasnienia.


O crap, o tym +5v na kb mimo, ze pc wylaczony nie wiedziałem. Dobrze sie uczyć na czyichś błędach  Grin
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic