Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Naprawa Voodoo 2 - brakuje jednej częsci (Read 794 times)
rarek
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 36
Joined: 31. Mar 2021
Gender: Male
Naprawa Voodoo 2 - brakuje jednej częsci
24. Nov 2022 at 10:56
Print Post  
Cześć.

Naprawiam Voodoo 2. została ostatnia uszkodzona część. Nie mogę jej nigdzie namierzyć aby kupić nową.

Jest to drabinka rezystorów RA17. Oznaczona na elemencie liczbą 220. z opisu elementów jest to typ 22R w opakowaniu 0603.


Sterowniki instalują się idealnie bez żadnego problemu, karta dobrze transferuje obraz od karty 2D. Jednak po uruchomieniu Quake 1 obraz robi się czarny i tryb 3D nie startuje, nawet nie wyświetla się logo 3DFx. Po podmienieniu karty na drugą wszystko działa bez problemu.

Ma ktoś może taką nawet używaną w swoich zasobach?
  
Back to top
 
IP Logged
 
smola
Full Member
3dfx Friends
***
Offline



Posts: 618
Location: krk
Joined: 16. Dec 2020
Gender: Male
Re: Naprawa Voodoo 2 - brakuje jednej częsci
Reply #1 - 24. Nov 2022 at 13:37
Print Post  
Nowych nie mam, ale znalazlem w mobo na zlomie. Jak zaplacisz paczkomat, to ci wysle Smiley A jak ci sie spieszy, to wstaw 33om, albo 2x 56om rownloegle to ci wyjdze 28. Te drabinki sa uzywane na liniach sygnalowych, przedzial 10-68om, najczesciej 33. Mozesz tez wyklecic 4 oddzielne w mniejszym rozmiarze 402 czy 201.
  

(You need to Login or Register to view media files and links) :: (You need to Login or Register to view media files and links) :: (You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
rarek
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 36
Joined: 31. Mar 2021
Gender: Male
Re: Naprawa Voodoo 2 - brakuje jednej częsci
Reply #2 - 24. Nov 2022 at 14:09
Print Post  
pewnie ze zaplace za paczkomat. też szukałem po moich uszkodzonych mobo i akurat takiej nie było na składzie. jaby dało rade to bym poprosił 2 sztuki na w razie czego.

Jak to sfinalizować?
  
Back to top
 
IP Logged
 
smola
Full Member
3dfx Friends
***
Offline



Posts: 618
Location: krk
Joined: 16. Dec 2020
Gender: Male
Re: Naprawa Voodoo 2 - brakuje jednej częsci
Reply #3 - 24. Nov 2022 at 14:34
Print Post  
Wygeneruj sobie metke na (You need to Login or Register to view media files and links), najmniejsza paczka wystarczy. Dane dla odbiorcy i nadawcy wpisz swoje. Jak zaplacisz to ci sie wygeneruje pdf z etykieta i jego mi wyslij na priv, ja sobie wydrukuje, nakleje na paczke i wrzuce do paczkomatu. Wysle 2szt. W zalacznika fotka z 1 ale widzialem kolo mostka jeszcze, plyta to KT600-A.

edit: juz ogarniete, teraz twoj ruch Smiley
  

(You need to Login or Register to view media files and links) :: (You need to Login or Register to view media files and links) :: (You need to Login or Register to view media files and links)
Back to top
 
IP Logged
 
rarek
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 36
Joined: 31. Mar 2021
Gender: Male
Re: Naprawa Voodoo 2 - brakuje jednej częsci
Reply #4 - 24. Nov 2022 at 15:40
Print Post  
ale jak załaczyć ten list przewozowy? w wiadomości na priv?
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top