Page Index Toggle Pages: 1 Send Topic
Normal Topic Repliki/Reprodukcje 3dfx Voodoo od Anthony'ego Z. (Read 103 times)
Sephiroth
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 7
Joined: 26. Apr 2024
Repliki/Reprodukcje 3dfx Voodoo od Anthony'ego Z.
27. Apr 2024 at 23:17
 
Jak to jest w obecnych czasach i obecnej sytuacji geopolitycznej z kupowaniem replik/reprodukcji kart/akceleratorów 3D 3dfx Voodoo od Anthony'ego Z.? W końcu pochodzi i wysyła je z kraju, którego nazwy nie można wymawiać. Nie jestem pewny bezpieczeństwa zamawiania tego z tego kraju w tych czasach. Do tego dochodzą koszta cła i VAT. Ktoś wie w jakiej wysokości? Poza tym nie wiadomo czy paczka w ogóle dojdzie. Ma na swojej stronie napisane, że USPS to gamonie i były problemy z dwiema paczkami (jedna zaginęła, a druga została zlicytowana). Jeszcze martwią mnie formy płatności: tylko PayPal i kryptowaluty. Jeszcze jakby była karta kredytowa, to było by spoko. Wtedy w sytuacji jak coś pójdzie nie tak, to można użyć payback. A tak to nie ma żadnego zabezpieczenia. PayPal jest zjebany. A o płatności kryptowalutami nie wiem co myśleć i też nie dają żadnego zabezpieczenia. Na koniec ponownie martwi mnie bezpieczeństwo zamawia z tego kraju. Co myślicie?
  
Back to top
 
IP Logged
 
Callahan
3dfx Friends
*****
Offline



Posts: 8112
Location: Świętokrzyskie
Joined: 29. Mar 2014
Gender: Male
Re: Repliki/Reprodukcje 3dfx Voodoo od Anthony'ego Z.
Reply #1 - 29. Apr 2024 at 11:34
 
Masz na myśli bezpieczeństwo przesyłki, gdy opuści FR i znajdzie się w złodziejskiej europie zachodniej... ? No tak, jest to problem. Podobno jakoś przez Litwę szły stamtąd paczki, pytałem kumpla w UPS. Natomiast to było pół  roku temu, a od tamtej pory Litwa ma nazistowskie wypowiedzi w kwestii ich sąsiada...
  

(You need to Login or Register to view media files and links)
HP XU 6/200 2x PII-ODP/512MB/VB/SCSI/NT 4.0
PR440FX 2x PII-ODP/1GB/V4/SCSI/NT 4.0 CS4237B+CT1920
Super S2DG2 2x550@2MB/1GB/V5/SCSI/YamahaXG/Win2000
VS440FX P2-ODP/128MB/ATA100/Riva128/SB16/W98SE
Back to top
 
IP Logged
 
lukas12p
YaBB Newbies
*
Offline



Posts: 82
Location: Kraków
Joined: 27. Apr 2020
Gender: Male
Re: Repliki/Reprodukcje 3dfx Voodoo od Anthony'ego Z.
Reply #2 - 29. Apr 2024 at 16:39
 
Zapytaj Anthony'ego jak to obecnie wygląda, na FB odpisuje.
  

Socket3 - Socket939 Smiley
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic