Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Ciężkie są początki... (Read 2899 times)
Varus
Forum Administrator
******
Offline


3dfx Collector

Posts: 3779
Location: Opole
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Ciężkie są początki...
12. May 2012 at 21:58
Print Post  
Witam
ciężkie są początki forum, jak zwiększyć liczbę odwiedzin ? Hmm oto jest pytanie, może Facebook pomoże ?

Pozdrawiam
  

The Administrator.
Back to top
WWW  
IP Logged
 
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3056
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Ciężkie są początki...
Reply #1 - 13. May 2012 at 19:33
Print Post  
Możliwe, ze tak. Z drugiej strony - nie mam konta ani na FB ani na NK...
Może na PurePC i na PCLab by się zgodzili by w sygnaturce zamieścic link i może wspomniec na forum...
Zapytam na PCLab.
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
yakusa
Ex Member
*



Gender: Male
Re: Ciężkie są początki...
Reply #2 - 16. Aug 2012 at 22:56
Print Post  
Witaj,
Ja bym założył konto na Twitterze i co jakiś czas zapuszczać fotki z kolekcji. Będziesz miał masę widzów mogę to obiecać z całego swiata.
Jako administrator Joomli podpowiem że przydało by się odpicować stronę główną. Mógłbym w wolnej chwili opracować szablon i projekcik jeśli chcesz?

Sam planuje bloga na WordPressie związany z ... a to powiem w innym temacie Smiley
  
Back to top
 
IP Logged
 
Varus
Forum Administrator
******
Offline


3dfx Collector

Posts: 3779
Location: Opole
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Ciężkie są początki...
Reply #3 - 16. Aug 2012 at 22:59
Print Post  
Witam,
będę wdzięczny za wszelką pomoc Wink

sam tylko podstawy HTMLa znam, więc za wiele zdziałać nie mogę, no i do tego brak czasu....

Pozdrawiam
  

The Administrator.
Back to top
WWW  
IP Logged
 
yakusa
Ex Member
*



Gender: Male
Re: Ciężkie są początki...
Reply #4 - 16. Aug 2012 at 23:34
Print Post  
Obrabiam zawodowo strony na CMSach czyli zarządzane z panelu. Warto by odpicować 3dfx.pl.
Nie obiecuję wiele bo czasu mało a obowiązków w domu mnóstwo przy maluchu 10 miesięcznym Wink
W każdym razie będę miał na uwadze support społeczności!

Strategia na Twittera. Tworzysz profil. Ładnie go opisujesz i dodajesz kilka wpisów. Po polsku i angielsku. Dodajesz fotkę albo dwie dziennie. Ważne aby nie czekać na dodanie przez kogoś. Szukasz ludzi z branży. Czyli pasjonatów, ludzi związanych z IT, nawet vendorów ATI, nVidia. Ale warto by było najpierw odpicować stronę. Efekt byłby piorunujący. Mogę zapewnić.
  
Back to top
 
IP Logged
 
Wojak
YaBB Newbies
*
Offline



Posts: 29
Location: Olkusz
Joined: 01. Dec 2012
Gender: Male
Re: Ciężkie są początki...
Reply #5 - 03. Dec 2012 at 21:06
Print Post  
Co jak co ale Varus masz chyba najwieksza kolekcje jesli chodzi o polske wiec odpowiedznia ja pokazujac w odpowiednich mierjscach sam jestes w stanie rozkrecic takie  monotematyczne forum jakim jest 3dfx bo skupiamy sie glownie na nich ale nie do konca Tongue  wiec moze inni tez by znaleźli cos dla siebie, chociaz robic  tematu typu co kupic.... czemu nie działa to  raczej mija sie z celem
  

VooDoo w ręce ludu ...
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top