Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Wasz "pierwszy raz" z 3Dfx'em. Pamietacie? (Read 1389 times)
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3056
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Wasz "pierwszy raz" z 3Dfx'em. Pamietacie?
05. Dec 2012 at 17:14
Print Post  
Jak w tytule.
Moj± pierwsz± gr± odpalona na 3dfx'ie był Motoracer. Pamietam jak dzi¶  -etap na Chińskim Murze. Quake mnie do siebie nie przekonał - woałem DN3D i Blood'a.  Cheesy
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
IIIdfx
Full Member
***
Offline



Posts: 527
Joined: 23. May 2012
Re: Wasz "pierwszy raz" z 3Dfx'em. Pamietacie?
Reply #1 - 06. Dec 2012 at 01:43
Print Post  
Pamiętam to jak dzi¶ miałem 10lat grałem u znajomych w Mortal Kombat 4 i FIFA99. Grałem w fife na software i w tamtym czasie grafika wydawała mi się fotorealistyczna  Grin (no w porównaniu do duke nukem 1, 2) Jednak jak poszedłem do znajomego w celu obejrzenia mojego pierwszego komputera rok 99, nie wiedziałem nic o Voodoo. Sprzęt się składał z P233MMX, 64MB SIMM, 6GB HDD, Diamond 4 MB + Helios 3D Voodoo 1 4MB a on chciał za niego bez monitota 1000zł co było bardzo korzystn± cen± jak na tamte czasy. Odpaliłem fifę, mk4. Pufff logo 3dfx - nie wierzyłem, że gry 3D mog± wygl±dać jeszcze lepiej. Zakochałem się w 3dfx. Potem było Voodoo2 z allegro, Voodoo3 z giełdy i BOXowy z empiku. Pamiętam jak się ¶liniłem za szyb± w galerii empikowej nad Voodoo 5 - 64MB pamięci - wow  Cheesy
  

Powered by GNU Linux Gentoo
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top