Page Index Toggle Pages: 1 Send Topic
Normal Topic komp do nowych gier (Read 2065 times)
Campaniero
Junior Member
**
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 116
Joined: 27. Apr 2013
Gender: Male
komp do nowych gier
06. Apr 2015 at 02:01
 
Kuszą mnie nowe gierki już od jakiegoś czasu a filmiki na YT zaostrzają tylko apetyt. Może warto znów poczuć ten dreszczyk emocji jak przy pierwszym odpalaniu GTA Vice City czy FAR CRaya Smiley Szczególnie pograł bym w Crysis 3 i GTA V.. i może w Wiedźmina 3.

Ostatnio wpadła mi w ręce MSI K9A2 CF z dość prostą do usunięcia usterką. Udało się ją naprawić i obecnie śmiga stabilnie na moich starych częściach AMD 5600x2 2GB Ramu i Radek HD3850 512MB.

(You need to Login or Register to view media files and links)
Płyta obsłuży max Phenomy X6 i 8GB ramu. Teraz zastanawiam się czy jakoś w miarę ekonomicznie udało by się z tego złożyć kompa do nowych gier. Może macie jakieś propozycje? Procki niedrogie które dobrze się kręcą ... grafika DX11 w miarę dobra i tania. Przyznam że trochę wypadłem z obiegu jeśli chodzi o nowszy sprzęt Smiley
  
Back to top
 
IP Logged
 
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3057
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: komp do nowych gier
Reply #1 - 06. Apr 2015 at 17:36
 
Cóż.. najszybsze co do tej płyty włożysz to procki porównywalne z moim Xeon'em 5470 (czyli najmocniejsze c2q 9775). Z grafiką pokroju GeForce 650Ti/GTX660 (a na taką planuje wymienić swojego GTX450) nawet daje radę, jednak cudów nie ma. I tak trzeba ciąć rozdzielczość lub efekty.
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, ktĆ³re pozwala przeć naprzĆ³d i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
MarianX
VIP Member
*****
Offline



Posts: 6930
Location: Hrubieszow
Joined: 31. May 2012
Gender: Male
Re: komp do nowych gier
Reply #2 - 19. Apr 2015 at 14:27
 
Najlepszymi opcjami co do procków jest zakup PhenomaII X2 i odblokowanie go do X4 lub kupno PhenomaII X4 965BE rev.C3, X6 są sporo droższe a w grach minimalnie wydajniejsze od X4. Chociaż tak patrzę na to allegro i chyba wszystkie phenomy X4 nieźle podrożały. Ewentualnie kup phenoma X4 960T BE i odblokuj go do X6. Mam i polecam, robi unlocka do X6,temperatury na BOXie to bajka, fajnie się kręci bez podbijania napięc i nawet undervolting jakoś mi wychodzi. O tym procku mógłbym jeszcze dużo opowiadac Cool
  
Back to top
 
IP Logged
 
WhitemanFX
Senior Member
****
Offline


3DFX maniac

Posts: 1839
Location: Toruń
Joined: 14. Dec 2013
Gender: Male
Re: komp do nowych gier
Reply #3 - 20. Apr 2015 at 00:10
 
Ja mam fx8350 i Power 1klasa. Pomimo złego przyjęcia przez rynek proc sprawuje się fenomenalnie. Do tego radeon msi r270x i baja bongo Wink

a tak na serio to i5 z dobrą grafiką i 8GB ramu starczy, a jak masz kasiore to dysk SSD (wtedy dopiero zobaczysz przyspieszenie).
  

Whiteman
(You need to Login or Register to view media files and links)

AMD K6 III 450 MHZ Socket7 Voodoo 2 creative 8MB
Back to top
IP Logged
 
Campaniero
Junior Member
**
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 116
Joined: 27. Apr 2013
Gender: Male
Re: komp do nowych gier
Reply #4 - 21. Apr 2015 at 23:02
 
MarianX wrote on 19. Apr 2015 at 14:27:
Najlepszymi opcjami co do procków jest zakup PhenomaII X2 i odblokowanie go do X4 lub kupno PhenomaII X4 965BE rev.C3, X6 są sporo droższe a w grach minimalnie wydajniejsze od X4



Dzięki za cynk, nawet nie wiedziałem że w dzisiejszych czasach jeszcze firmy wypuszczają produkty które można podrasowaćSmiley Myślałem że czasy odblokowanych "potoków" i mnożników już mineły  Smiley
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic