Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Normal Topic Zakup e papierosa (Read 1739 times)
MarianX
VIP Member
*****
Offline



Posts: 6930
Location: Hrubieszow
Joined: 31. May 2012
Gender: Male
Zakup e papierosa
06. Jun 2016 at 21:21
Print Post  
Strzałka, chce kupić nowego epapierosa mam coś upatrzone ale nie bardzo orientuję się w temacie. Jeśli jest wsród nas jakiś epalacz to trzeba wyjaśnić mi parę rzeczy. Chodzi o to że chcę kupić baterię z regulacją napięcia od 3.6 do 4.8V ale nie wiem jaki opór grzałki będzie odpowiedni do tych napięć żeby nie zmażyło się. Nie zdecydowałem też jaki kupić atomizer.
  
Back to top
 
IP Logged
 
MarianX
VIP Member
*****
Offline



Posts: 6930
Location: Hrubieszow
Joined: 31. May 2012
Gender: Male
Re: Zakup e papierosa
Reply #1 - 13. Nov 2016 at 21:24
Print Post  
Kupiłem nową e-fajkę parę miesięcy temu więc mogę już napisać parę słów jakby ktoś palił i chciał ograniczyć/rzucić palenie. Zamiast kombinować z osobnym zakupem baterii, atomizera, doborem odpowiedniej grzałki i do tego liquidu zdecydowałem się na zakup budżetowego EGO AIO i jestem zadowolony z tego zakupu Cool Zbiorniczek ma pojemność 2ml i to wystarcza mi na 1 dzień, bateria ma pojemność 1500 mAh i wystarcza na ok 1,5-2 dni. Czytałem dużo wypowiedzi odnośnie grzałek że po 3 dniach palą się, otóż wynika to z braku umiejętności palaczy ponieważ grzałka w tym fajku jest skonstruowana tak by zasysać liquid od dołu zatem powinien on mieć odpowiednią gęstość. Liquid w proporcjach 50/50 jest ok ale by wpłynął do grzałki należy troczę przechylić papieroska, liquid 70/30 moim zdaniem jest zbyt rzadki. Można także przepływ powietrza zmniejszyć do minimum i kilka razy podciągnąć bez prądu. Za tą cenę czyli okolice 75 zł sprzęt ma tylko malutkie wady zbiorniczek mógłby być troszkę większy a bateria nieco pojemniejsza, niestety smak jest jest słabiej oddawany niż w moim poprzednim modelu czyli górnogrzałkowym volish black (badziew). Chmura jest fajna, nie zależy mi na wielkich obłokach ale małych też nie lubię. Używałem olejków hangsen i własnych kompozycji, grzałka standardowa 0.6 ohm. Grzałkę można rozłożyć na części i skręcić wedle własnych upodobań co jest bardzo opłacalne, ale tego dopiero się uczę Wink Już wkrótce będę testował Elafa iJust 2 z drugiej edycji zatem wspomnę jak to wygląda.

Jednocześnie chciałbym wspomnieć o teoriach że niby e-papierosy są bardziej szkodliwe od analogów to bujdy wyssane z palca. Wystarczy zapytać rozmówcę skąd to wie i temat się kończy Smiley

Jeśli ktoś zaczyna przygodę z e-papierosami to polecam, dla początkujących jest to idealny sprzęt ze względu na cenę i możliwości. Jestem zadowolony z zakupu, papierosów nie palę już wcale co dużo zmieniło w moim życiu Smiley
  
Back to top
 
IP Logged
 
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3057
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Zakup e papierosa
Reply #2 - 13. Nov 2016 at 22:29
Print Post  
Ja wykupiłem tabletki Chompix. Dziwne sny miałem  Cheesy ale nie palę już z 7-8 lat. Wink
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
MarianX
VIP Member
*****
Offline



Posts: 6930
Location: Hrubieszow
Joined: 31. May 2012
Gender: Male
Re: Zakup e papierosa
Reply #3 - 13. Nov 2016 at 22:42
Print Post  
Ogólnie stronię od leków/tabletek więc e-papieros wydał mi się najlepszym wyjściem i jestem zadowolony z tej decyzji. Teraz tylko zmniejszam moc olejków i jest super. Od grudnia zaczynam biegać z kumplem a w styczniu wchodzi siłownia. Cieszę się że Tobie się udało rzucić papierosy i to daje mi motywację by iść dalej Smiley
  
Back to top
 
IP Logged
 
konku
Senior Member
****
Offline


All dimensions FX

Posts: 3057
Location: Podhale&Kresy
Joined: 08. May 2012
Gender: Male
Re: Zakup e papierosa
Reply #4 - 13. Nov 2016 at 23:02
Print Post  
Smiley Brawo!
Ja powiem szczerze nie cierpię biegania. W koszykówkę mogę grać godzinami ale bieg dla samego pokonywania dystansu mnie straszliwie demotywuje.  Tongue
  

---=== All those moments will be lost in time, like tears in rain.===---
---===Time has wings. You know, when you realize that you need to appreciate the time, it still goes by fast.===---
-=="Każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć naprzód i niszczyć." ==-
Back to top
 
IP Logged
 
MarianX
VIP Member
*****
Offline



Posts: 6930
Location: Hrubieszow
Joined: 31. May 2012
Gender: Male
Re: Zakup e papierosa
Reply #5 - 14. Nov 2016 at 00:27
Print Post  
Głównie chodzi mi o wzmocnienie serca, jeśli jest słabe to np. siłka jest nietrafionym pomysłem. Z córką oglądamy wszystkie mecze reprezentacji więc nie mogę być gorszy od Michała Pazdana Wink
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint
 
  « Board Index ‹ Board  ^Top