Page Index Toggle Pages: 1 ... 3 4 [5]  Send Topic
Very Hot Topic (More than 25 Replies) Diablo 2 (Read 3984 times)
Sephiroth
YaBB Newbies
*
Offline


I Love YaBB 2.5

Posts: 26
Joined: 26. Apr 2024
Re: Diablo 2
Reply #60 - 27. Jul 2024 at 16:09
 
Przetestowałem to nie na prawdziwym sprzęcie, tylko w 86Box. Voodoo 1 z dwoma TMU (Obsidian+Amethyst) nie chce działać w ogóle z Diablo II (przy użyciu sterowników Quantum3D błąd przy uruchomieniu) lub działa/uruchamia się z na tyle poważnymi błędami wizualnymi, iż nie da się grać (przy użyciu innych sterowników). Natomiast przy użyciu Voodoo Graphics z jednym TMU nie było problemów i wszystko świetnie działało i nawet 800x600 (przy 4MB FBI). Wiadomo, że powoli, bo to emulacja, a kompa mam jakiego mam. Użycie SLI w obu przypadkach nic nie zmieniało, dalej efekt był ten sam. Wygląda na to jakby Voodoo 1 z dwoma TMU i sterowniki Obsidiana były bardziej problematyczne i mniej kompatybilne niż Voodoo 1 z jednym TMU i inne/nowsze sterowniki. Ktoś ma podobne doświadczenia? Co prawda to była emulacja, ale zakładam, że z prawdziwym sprzętem może być podobnie. Ktoś testował Diablo II na Voodoo 1 z dwoma TMU? Skoro w trybie emulacji działało z Voodoo 1 z jednym TMU, to na prawdziwym sprzęcie raczej musi tym bardziej działać. Dlatego ciekawi mnie bardziej jak zachowa się Diablo II na prawdziwym sprzęcie z Voodoo 1 z dwoma TMU? Czy ktoś testował takie połączenie lub mógłby przetestować?
  
Back to top
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1 ... 3 4 [5] 
Send Topic